Lance Reddick

i

Autor: Evan Agostini/Invision/AP

Miał 60 lat

Nie żyje słynny aktor. "Znaleziony martwy w domu w Los Angeles"

2023-03-18 11:24

W wieku 60 lat zmarł aktor Lance Reddick, znany między innymi z ról w takich hitach, jak "Prawo ulicy", czy "John Wick". W piątkowe (17 marca) popołudnie, do jego domu w Los Angeles weszła policja i odkryła jego zwłoki. Rzeczniczka gwiazdora w lakonicznym komunikacie oświadczyła, że mężczyzna zmarł nagle.

Smutna wiadomość ze świata kina. W piątek, 17 marca, w wieku 60 lat zmarł nagle aktor Lance Reddick. Odszedł w swoim domu w Los Angeles. Mia Hansen, rzeczniczka gwiazdora przekazała mediom, że w piątkowe popołudnie do domu aktora weszli policjanci. To oni znaleźli jego zwłoki. "Odszedł z przyczyn naturalnych. Będzie nam bardzo brakować Lance'a" - powiedziała Mia Hansen. Jednocześnie poprosiła o uszanowanie prywatności jego rodziny.

Zmarł gwiazdor serialu "Prawo ulicy". Miał 60 lat

Reddick był właśnie w trakcie promocji czwartej części "Johna Wicka", której premiera planowana jest na 24 marca. Jak donosi BBC, miał także wystąpić w planowanym spin-offie filmu, zatytułowanym "Ballerina", w którym partnerować mu miała Ana de Armas. Aktor pochodzący z Baltimore występował od ponad 25 lat. Sławę zyskał między innymi dzięki udziałowi w legendarnym już serialu policyjnym "Prawo ulicy". Nie każdy wie o tym, że jako aktor dubbingowy ma na koncie m.in. pracę przy serialu "Rick and Morty". 

Nie żyje Lance Reddick. Osierocił dwoje dzieci

Reddick był nie tylko aktorem, ale także muzykiem. "Studiował muzykę klasyczną w Eastman School of Music na Uniwersytecie Rochester w Nowym Jorku, gdzie uzyskał tytuł licencjata, a następnie rozpoczął naukę w Yale School of Drama" - pisze BBC. Pozostawił żonę Stephanie i dwoje dzieci: Yvonne oraz Christophera.

Sonda
Czy lubisz oglądać seriale?
Janusz Weiss nie żyje. Legendarny dziennikarz miał 74 lata
Nasi Partnerzy polecają