Niedźwiedź szalał na ulicach miasta! Ostrzeżenie przed kolejnymi atakami

2021-06-19 9:00
Niedźwiedź przeszedł TUŻ OBOK niego. Zobacz niesamowite wideo z Bieszczadów
Autor: Pexels/Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Horror w Japonii! Na ulice Sapporo wybiegł dorodny niedźwiedź brunatny. Wystraszone zwierzę biegało w centrum miasta, co sfotografowali liczni mieszkańcy. Zwierzak zdołał wedrzeć się nawet do bazy wojskowej, a żołnierze nie od razu dali mu radę. Niedźwiedź zdążył ranić cztery osoby, zanim został zastrzelony przez wezwanego na miejsce myśliwego. "Japan Times" ostrzega, że niedźwiedzie coraz częściej podchodzą do ludzkich osiedli, żeby poszukiwać jedzenia.

Atak niedźwiedzia brunatnego na ludzi w Japonii! Tragedia była o włos. Zabłąkany zwierzak dostał się na ruchliwe ulice miasta Sapporo. Biegał między samochodami, a przechodnie przerażeni chowali się, gdzie tylko się dało. Zdezorientowany niedźwiedź szalał, aż w końcu zdołał wedrzeć się nawet do bazy wojskowej, a żołnierze z Sił Samoobrony Japonii (SDF) nie od razu dali mu radę. Niedźwiedź zdążył ranić cztery osoby, zanim został zastrzelony przez wezwanego na miejsce myśliwego. Wśród rannych jest 40-letni mężczyzna, któremu rozjuszony zwierzak złamał żebro, a także dwoje seniorów. Historia ta ma jednak jeszcze smutniejszy finał.

NIE PRZEGAP: Ten mężczyzna miał cztery tysiące kochanek! Dziś Miles Long wyznał wszystko

Niedźwiedź został zastrzelony przez wezwanego na miejsce myśliwego. Wcześniej w Sapporo pozamykano szkoły, a nawet odwołano kilka lotów na lotnisku. „Łącznie cztery osoby, w tym członek Sił Samoobrony Japonii, zostały zaatakowane i ranione przez tego niedźwiedzia brunatnego. Przekazujemy tym osobom wyrazy współczucia” – powiedział sekretarz japońskiego rządu Katsunobu Kato i zaapelował do mieszkańców wyspy Hokkaido o ostrożność. "Japan Times" ostrzega, ze niedźwiedzie coraz częściej podchodzą do ludzkich osiedli, żeby poszukiwać jedzenia.

NIE PRZEGAP: Szok! Pyton gigant u granic Polski. Wił się w rzece

Niedźwiedź gonił mężczyznę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE