Nogi Heidi Klum ubezpieczone na MILIONY. Jedna jest cenniejsza od drugiej. Dlaczego?

2022-01-17 15:38
Nogi Heidi Klum ubezpieczone na MILIONY. Jedna jest cenniejsza od drugiej. Dlaczego?
Autor: EAST NEWS Gwiazda z każdym rokiem wygląda lepiej

Niemiecka supermodelka przeżywa właśnie drugą młodość. 49-letnia Heidi Klum ma młodszego od siebie o 16 lat partnera, zjawiskową figurę i właśnie nagrała piosenkę ze słynnym raperem Snoop Doggiem. Ma też obłędne nogi, które są warte miliony - dosłownie. Gwiazda zdradziła jednak niedawno, że jedna z nich jest ubezpieczona na wyższą kwotę. Wiemy z jakiego powodu!

Przepiękna Heidi Klum to prawdziwa kobieta-instytucja. Jest jedną z najlepiej opłacanych modelek w historii, wychowuje czwórkę dzieci, jest jurorką amerykańskiej wersji programu "Mam talent", a niedawno nagrała gorący utwór i jeszcze gorętszy teledysk z raperem Snoop Doggiem. I mimo swoich prawie pięćdziesięciu lat ani myśli się starzeć. Niemiecka gwiazda wygląda bosko i pokazuje to na każdym kroku. Niedawno media obiegły jej zjawiskowe zdjęcia w żółtej sukience, która pokazywała niemal wszystko - także niewiarygodnie długie nogi. I właśnie o nich Heidi Klum rozmawiała niedawno ze słynną Ellen DeGeneres. Jak donosi "Daily Mail", wyznała jej, że ubezpieczyła swoje nogi na - uwaga - 2 miliony dolarów, czyli około 8 milionów złotych. Zdradziła jednak, że polisa na jedną z nich opiewa na nieco wyższą kwotę niż na drugą. Ma to związek z okropnym wypadkiem, jaki modelka miała w przeszłości.

CZYTAJ TAKŻE: "Winne piątki" w siedzibie premiera Wielkiej Brytanii. Boris Johnson znienawidzony. Odejdzie?

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Heidi Klum upadła kiedyś na szklany stół i dotkliwie się zraniła - ucierpiała właśnie jedna z jej nóg. Supermodelka wciąż ma bliznę, jednak - jak sama mówi - przed każdym oficjalnym występem, dokładnie pokrywa ją samoopalaczem. Właśnie ta noga jest ubezpieczona nieco wyżej niż druga. 

CZYTAJ TAKŻE: Przeszczepili mu serce świni, teraz wyszła na jaw jego brutalna przeszłość. "To on!"

Sonda
Czy to wypada, by Heidi Klum rozbierała się i nagrywała z raperem mając 49 lat?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE