NOWA przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Straszne słowa o EUROPIE!

2020-10-29 6:00 zw
Krzysztof Jackowski
Autor: Przemysław Szyszka

Krzysztof Jackowski miał nową wizję! Sławny jasnowidz z Człuchowa ujawnił ją na swoim kanale Youtube. W najnowszym filmie Krzysztof Jackowski prorokuje, co stanie się z naszym kontynentem w czasach pandemii koronawrusa. Te słowa są straszne i tajemnicze!

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego! Sławny jasnowidz z Człuchowa regularnie publikuje na swoim kanale Youtube przepowiednie dotyczące Polski i świata. Co mówi na temat pandemii koronawirusa? Czy w Polsce i w Europie wybuchnie wojna? Krzysztof Jackowski jeszcze przed wybuchem pandemii powiedział w rozmowie z "Super Expressem", że "ludzie będą bali się oddychać". Wtedy jeszcze nie znaliśmy strasznego sensu tych słów. W dalszych przepowiedniach także odnosił się do Covid-19 i nadciągającego zagrożenia militarnego. Tym razem sławny jasnowidz ujawnił całkiem nową wizję dotyczącą wielkiego zagrożenia dla Europy!

Co mówi o swojej najnowszej wizji Krzysztof Jackowski? W skupieniu wypowiada przed kamerą urywane zdania: "Będzie decyzja, szybka decyzja. To ma pewną symbolikę, ale Europa sie trzęsie. W kolorze niebieskim, nie wiem co to znaczy. To będzie wyglądało w całej Europie na stan wojenny, na kilka miesięcy ogłoszony. Tym sposobem wchodzimy w coś. Ja w ubiegłym roku i w poprzednich latach mówiłem o sferze militarnej. ONZ ma kolor niebieski, tak mi się zdaje".

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie
Najnowsze