NOWA szczepionka na koronawirusa! Wielka różnica, dostępność na WIOSNĘ

2021-01-14 16:05 zw
Szczepionka na koronawirusa. Gdzie się zaszczepić w Płocku i powiecie płockim?
Autor: PhotoLizM/cc0/Pixabay.com Szczepionka na koronawirusa. Gdzie się zaszczepić w Płocku i powiecie płockim?

Już niebawem będzie gotowa jeszcze jedna, zupełnie nowa szczepionka na koronawirusa! Jak podaje Reuters, prace nad kolejnym specyfikiem zabezpieczającym przed Covid-19 finalizuje znana firma Johnson & Johnson. Wiadomo, czym różni się szczepionka od poprzednich i kiedy będzie dostępna!

Pfizer, AstraZeneca, Sputnik, Moderna... szczepionek na koronawirusa jest już kilka, a kolejne kraje zatwierdzają je do użytku. W Polsce jesteśmy szczepieni szczepionką Pfizera. Tymczasem już niedługo do Europy trafi jeszcze jedna szczepionka na koronawirusa. Jak podaje Reuters, prace nad kolejnym specyfikiem zabezpieczającym przed Covid-19 finalizuje znana firma Johnson & Johnson.

NIE PRZEGAP: BOGACI latają na wycieczki po SZCZEPIONKI na koronawirusa

Czym różni się szczepionka od poprzednich i kiedy będzie dostępna? Może być dostępna w Unii Europejskiej od kwietnia, tuż po zatwierdzeniu przez Europejską Agencję Leków. Według Reutera najnowszy preparat ma być też podawany w jednej dawce, a nie w dwóch, jak na przykład szczepionka Pfizera. Szczepionka Johnson & Johnson przechodzi właśnie ostatnie fazy testów.

NIE PRZEGAP: Wielka AFERA KORUPCYJNA w rządzie! Premier PODAŁ SIĘ DO DYMISJI

Express Biedrzyckiej - Bartosz Arłukowicz: Nie ma planu, procedur. Szczepionki zalegają w magazynach
Najnowsze