Heard, Depp

i

Autor: East News Heard, Depp

Proces Deppa od nowa?!

Nowy proces Amber Heard i Johhnny'ego Deppa! Nie zgadniesz, jaki Amber ma argument

2022-12-05 13:24

Proces Johnny'ego Deppa i Amber Heard zacznie się od nowa?! Amber Heard absolutnie nie pogodziła się z wyrokiem sadu, który nakazał jej wypłacenie eks mężowi 10 milionów dolarów za zniesławienie. Aktorka złożyła apelację i domaga się unieważnienia całego procesu. Jej prawnicy wymyślili bardzo zaskakujący powód! Będzie kolejny skandal?

Proces Amber Heard i Johnny'ego Deppa zacznie się od nowa?! Prawnicy twierdzą, że odbył się... w niewłaściwym stanie USA

Ten szokujący proces byłej gwiazdorskiej pary śledził z zapartym tchem cały świat. Amber Heard oskarżała Johnny'ego Deppa o przemoc domową, on jej zarzucał zniesławienie. 2 czerwca 2022 roku sąd wydał wyrok. Depp wygrał, a Amber Heard zgodnie z wyrokiem musi zapłacić mu 10 milionów dolarów odszkodowania za straty wizerunkowe spowodowane poważnymi oskarżeniami. Jednak aktorka ani myśli sięgać do portfela. Po paru miesiącach od wyroku ma już przygotowaną apelację. Na 68 stronach prawnicy Heard dowodzą, że proces powinien zacząć się od nowa, ponieważ z tego zakończonego wiosną wykluczono notatki z terapii aktorki, a poza tym... rozprawy odbywały się w niewłaściwym stanie. Proces toczył się w stanie Virginia, ponieważ to tam znajdują się serwery The Washington Post, który opublikował artykuł Amber z oskarżeniami wobec Deppa. Tymczasem według aktorki orzekać powinien sąd w Kalifornii, gdyż mieszkała w tym stanie z Deppem, gdy byli małżeństwem.

Amber Heard i Johnny Depp. Historia miłości, rozwód i procesy

Amber Heard i Johnny Depp poznali się na planie filmowym, jak wiele innych aktorskich par. Było to w 2011 roku, kiedy kręcili wspólnie film "Dziennik zakrapiany rumem". Wkrótce Depp ogłosił rozstanie ze swoją wieloletnią partnerką, aktorką i piosenkarką Vanessą Paradis i początek związku z Amber. Aktorska para szybko zaręczyła się, a ślub wzięli 3 lutego 2015 roku. Zaledwie rok później świat obiegły zdjęcia Amber Heard z podbitym okiem. Aktorka wniosła o rozwód i oskarżyła męża o znęcanie się nad nią. Depp wszystkiemu zaprzeczał. Rozwód sfinalizowano w 2017 roku, w 2018 Amber w felietonie pisała o przemocy ze strony byłego partnera, nie wymieniając jednak Deppa wprost. Kariera aktora legła w gruzach.

Gwoździem do trumny okazał się proces, jaki w obronie swojego dobrego imienia wytoczył aktor byłej żonie i prasie, która nazwała go "katem żony". Proces ten jednak przegrał, ponieważ sędzia uznał, iż są dowody na to, że faktycznie uderzył Amber Heard i to kilkanaście razy. Potem Depp wytoczył Amber nowy proces. Gwiazdor domagał się od aktorki 50 milionów odszkodowania za zniesławienie i zniszczenie jego kariery, ona z kolei żąda 100 milionów za nazwanie jej kłamczuchą. Sędzia ostatecznie przyznał rację Deppowi, choć przyznał mu "tylko" 10 milionów dolarów odszkodowanie, które teraz musi zapłacić Amber.

Sonda
Co sądzisz o werdykcie w sprawie Johnny Depp kontra Amber Heard?

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...
Proces o nabycie spadku po Krzysztofie Krawczyku
Nasi Partnerzy polecają