O mały włos straciłaby majątek! Wygrała na loterii i dowiedziała się o tym przez przypadek

2022-01-28 13:30
O mały włos straciłaby majątek! Wygrała na loterii i dowiedziała się o tym przez przypadek
Autor: MICHIGAN LOTTERY/TWITTER Szczęśliwa milionerka

Ta historia powinna przekonać wszystkich do tego, że czasem warto przejrzeć spam w swojej poczcie elektronicznej, zanim się go trwale usunie. Pochodząca z Michigan 55-letnia Laura Spears w sylwestra wzięła udział w loterii. Kilka dni później przez przypadek znalazła mail z informacją, że wygrała 3 miliony dolarów (około 12 milionów złotych).

55-latkę z hrabstwa Oakland, do tego, by wziąć udział w Michigan Lottery przekonała kumulacja w grze „Mega Millions”. Laura Spears kupiła więc los, zaznaczając na nim szczęśliwe, jak się potem okazało, numery: 2, 5, 30, 46 i 61. Kilka dni później, szukając w poczcie elektronicznej pewnej wiadomości, przejrzała swój folder ze spamem i nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. „Zalogowałam się więc na moje konto loterii, aby potwierdzić to, co dostałam w mailu” – relacjonowała świeżo upieczona milionerka. „Okazało się, że naprawdę wygrałam 3 miliony dolarów (ok. 12 milionów złotych). Wciąż trudno mi w to uwierzyć”. Co zamierza teraz zrobić pani Spears? Przede wszystkim rzucić wszystko i iść na wcześniejszą emeryturę, a oprócz tego podzielić się pieniędzmi z rodziną. 

CZYTAJ TAKŻE: Znana polityk ma Covid-19. Zamiast na kwarantannę, poszła... do restauracji

Powstanie loteria Narodowego Programu Szczepień. Na czym będzie polegała?

„Od razu dodałam też Michigan Lottery do mojej listy bezpiecznych nadawców na wypadek, gdybym kiedykolwiek miała szczęście otrzymać kolejny mail o wygranej” – śmieje się 55-letnia milionerka. 

CZYTAJ TAKŻE: Kevin już nie jest sam w domu. Gwiazdor kultowego świątecznego filmu się żeni!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE