Okrutnie zakpili z Putina na szczycie G7. Teraz im odpowiedział. Niewiarygodne słowa!

i

Autor: AP Władimir Putin odpowiedział na kpiny

Zakpili z Putina na szczycie G7, poszło o gołe klaty. Teraz im odpowiedział!

2022-06-30 11:27

W czasie szczytu G7, który zaczął się w wyjątkowo upalną niedzielę, światowi przywódcy żartowali z Władimira Putina. "Czy można pozbyć się marynarek, a nawet pójść jeszcze dalej. Wszyscy musimy pokazać, że jesteśmy twardsi od Putina" - żartował brytyjski premier w nawiązaniu do słynnego zdjęcia, na którym widać, jak rosyjski prezydent półnago jedzie na koniu. Putin ostro odpowiedział!

Władimir Putin jest w Rosji przedstawiany jako bohater, mąż stanu, wręcz macho. Agencja Reutera przypomina, że rosyjski prezydent, dumny ze swojego wysportowanego wizerunku, był kilkukrotnie pokazywany bez koszuli na zdjęciach, publikowanych przez rosyjskie media państwowe. Najbardziej znana jest fotka, na której widać go siedzącego na koniu w okularach przeciwsłonecznych, ze złotym łańcuchem na gołym torsie i w wojskowych spodniach. Właśnie do tej fotografii nawiązali światowi przywódcy podczas pierwszego spotkania w ramach odbywającego się w ostatnich dniach szczytu G7.

Boris Johnson: "Jesteśmy twardsi od Putina"

Otwierając zgromadzenie w wyjątkowo upalną niedzielę, 26 czerwca, premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson, zażartował: "Czy można pozbyć się marynarek, a nawet pójść jeszcze dalej. Wszyscy musimy pokazać, że jesteśmy twardsi od Putina". "Jeżdżąc konno z nagim torsem" – wtórował mu kanadyjski premier Justin Trudeau. Władimir Putin postanowił im się odgryźć.

CZYTAJ TAKŻE: Kadyrow jak wróżka zębuszka? Czeczeński przywódca dostał medal od rosyjskich dentystów

Express Biedrzyckiej - Andrzej Byrt: Macron powinien się wstydzić. Putin był gangsterem i nim pozostał

Putin ostro do uczestników szczytu G7

Zapytany niedawno przez dziennikarzy o komentarz do tego "incydentu", Władimir Putin odparł: "Nie wiem dokładnie, jak bardzo chcieli się rozebrać, powyżej czy poniżej pasa. Ale myślę, że tak czy inaczej byłby to obrzydliwy widok" - donoszą rosyjskie media. Dodał podobno, że aby zachować harmonię, trzeba dbać i o ciało i o umysł. "W przeciwieństwie do mnie zachodni przywódcy nadużywali alkoholu i nie uprawiali sportu" - podsumował.

CZYTAJ TAKŻE: Budował Putinowi pałac, teraz idzie siedzieć! Surowa kara dla znanego biznesmena

Sonda
Chciałabyś/chciałbyś mieć papier toaletowy z Putinem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają