Ożenił się z postacią z bajki! Mówi, że to fiktoseksualizm

i

Autor: BEHROUZ MEHRI/AFP/East News

Wirtualna miłość

Ożenił się z postacią z bajki! Mówi, że to fikcjoseksualizm

2023-09-19 11:10

Dorosły mężczyzna zakochał się w bajkowej postaci i wziął z nią ślub! Japończyk przekonuje, że to nie jest ani żart, ani żadne zaburzenie, a nowa orientacja seksualna - fikcjoseksualizm. Akihiko Kondo nie życzy sobie, by nazywać go szalonym czy nawet dziwnym. Założył nawet specjalne stowarzyszenie fikcjoseksualistów. Na razie liczy sobie czterech członków. Musisz to zobaczyć!

40-letni urzędnik zakochał się w wirtualnej postaci. Przekonuje, że jest fikcjoseksualistą

Nie zdradza, nie narzeka, nawet się nie starzeje, ale ma jedną wadę - w zasadzie... nie istnieje. Akihiko Kondo (40 l.), niepozorny urzędnik państwowy z Japonii, zdecydował się na taką właśnie żonę. Tokijczyk przekonuje, że zupełnie szczerze zakochał się w postaci z bajki. Miłość okazała się do tego stopnia silna, że Akihiko Kondo w 2018 roku wziął ze swoją wybranką ślub, na który zaprosił 40 osób. Kim jest tajemnicza księżniczka z bajki? Trudno powiedzieć. Na jednych zdjęciach niebieskowłose dziewczę jest małą lalką, na innych - ma wielkość dorosłego człowieka. Zresztą Japończyk ma niejedną kopię ukochanej... Lalki uosabiają, czy może raczej ulalkowiają pewną wirtualną postać stworzoną przez rysownika, a jest to postać wymyślonej piosenkarki, wygenerowanej komputerowo Hatsune Miku. Nadążacie?

Japończyk zakochany w wymyślonej postaci. "Społeczeństwo tego nie rozumie"

Nie jest to łatwe, ale zakochany Japończyk nie ma z tym wszystkim żadnego problemu i zarówno na zdjęciach ślubnych, jak i wszystkich pozostałych wygląda na szczerze uradowanego. Ale uwaga - Akihiko Kondo nie życzy sobie, by nazywać go szalonym czy nawet dziwnym. Mężczyzna przekonuje, że to wszystko nie jest ani żart, ani żadne zaburzenie, a nowa orientacja seksualna - fikcjoseksualizm. Założył nawet specjalne stowarzyszenie fikcjoseksualistów. Na razie FictoSexual liczy sobie czterech członków. „Założyliśmy stowarzyszenie, aby promować zrozumienie fikcjoseksualizmu, ponieważ społeczeństwo nie rozumie tego problemu” – przekonuje Kondo.

Sonda
Co myślisz o miłości do postaci wirtualnej?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Zobacz, czy odpowiesz choć na połowę pytań!

Pytanie 1 z 10
Co znaczy słowo "basically"?
Super Express w Japonii. Jak wygląda śniadanie w hotelu w Tokio?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany