Pierwsza dama przebrała się na Halloween! Miała skrzydła i perukę. Jak wyglądała?

i

Autor: AP

Czy to wypada?!

Pierwsza dama przebrała się na Halloween! Miała skrzydła i perukę. Jak wyglądała?

2022-11-01 9:50

Co tu się wydarzyło?! Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych postanowiła przebrać się na Halloween. Jill Biden (71 l.) pojawiła się przed Białym Domem u boku męża, prezydenta Joe Bidena, który zrezygnował z przebrania. Rozdawali cukierki i prezenty dzieciom wśród dyń. Jak prezentowała się Jill Biden? Niektórzy komentatorzy nie zostawili na niej suchej nitki...

Pierwsza dama przebrała się na Halloween. Strój Jill Biden wywołał osłupienie

Czegoś takiego Ameryka jeszcze nie widziała! Pierwsza dama USA przebrała się na Halloween od stóp do głów i wyszła triumfalnie przed Biały Dom. Co tam się wydarzyło? Jak wiemy, w wieczór Halloweenowy Amerykanie tradycyjnie przebierają się, ozdabiają wszystko dyniami i rozdają cukierki chodzącym po domach dzieciom. Prezydenckie pary z tej okazji też spotykają się z dziećmi i dają im różne podarki, co zostaje uwiecznione przez oficjalnych fotografów. Robiła to Michelle Obama, robiła Melania Trump. Obama raz zdecydowała się na nawet na delikatne przebranie, zakładając futrzaną opaskę z uszami i strój w panterkę. Elegancka Melania nie przebierała się. Za to jej następczyni Jill Biden naprawdę zaszalała! Kiedy pierwsza dama USA wyszła przed Biały Dom u boku Joe Bidena, wielu przetarło oczy ze zdumienia. 71-letnia Jill Biden przebrała się za wróżkę czy też motylka.

Jill Biden przebrała się za motylka albo wróżkę. Różowa peruka, pomalowana twarz i skrzydła założone na odwrót

Miała różową perukę i doczepione niebieskie skrzydła, a na twarzy domalowane fioletowe plamy. Strój żony Joe Bidena składał się z zielonej koszuli i obcisłych zielonych spodni. Wypada czy nie wypada? Fajna zabawa, a może przesada? Prezydent i pierwsza dama wśród dyń rozdawali dzieciom cukierki i prezenty, a w sieci zaroiło się od komentarzy. Niektórzy zauważali, że Jill Biden ma skrzydła założone na odwrót. "To najstraszniejsze tegoroczne przebranie na Halloween!" - grzmieli inni. A Ty co myślisz? Zagłosuj w sondzie i napisz komentarz!

Sonda
Co myslisz o przebraniu pierwszej damy na Halloween?

QUIZ Co wiesz o Halloween?

Pytanie 1 z 10
Którego dnia obchodzone jest Halloween?
Halloweenowe ciasteczka

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki