Pijany pedofil wiózł autem szóstkę dzieci. Wśród nich 13-letnie bliźniaczki, które gwałcił przez rok

i

Autor: Policja

Niepokojące nagranie!

Pijany pedofil wiózł autem szóstkę dzieci. Wśród nich 13-letnie bliźniaczki. Gwałcił je przez rok

2023-06-29 13:25

Przerażające wydarzenia w USA. Policja z Nowego Meksyku ujawniła nagranie z zatrzymania 41-letniego pedofila, który po pijanemu wiózł autem szóstkę dzieci. W toku śledztwa wyszło na jaw, że wszystkie są jego ofiarami, a to, co im robił, jest wstrząsające. Mężczyzna przez rok gwałcił 13-letnie bliźniaczki, a jedną z nich zapłodnił.

USA. Pedofil gwałcił bliźniaczki przez rok

O tej historii trudno pisać ze spokojem. Jak podaje "New York Post", policjanci z Nowego Meksyku ujawnili w ostatnich dniach porażające nagranie z momentu zatrzymania pedofila. 41-letni Jeremy Guthrie został złapany przed rokiem, gdy po pijanemu jechał jedną z autostrad w tym stanie. Na filmie upublicznionym przez władze widać mężczyznę, który jest wyraźnie zaskoczony interwencją policji. W jego aucie znajduje się sześcioro dzieci. Gdy policjanci pytają go, kim są te dzieci, ten mówi, że wszyscy mają 18 lat i są jego przyjaciółmi. Po aucie walały się puste butelki po tequili, a gdy Guthrie na polecenie policjantów wysiadł z samochodu, okazało się, że ma rozpięty rozporek i ledwo stoi na nogach.

Horror w Nowym Meksyku. Po pijaku wiózł szóstkę dzieci. To pedofil

Został aresztowany za jazdę po pijanemu, to jednak najlżejszy zarzut, jaki na nim ciąży. Okazało się bowiem, że 41-latek to pedofil. W swoim samochodzie wiózł między innymi 13-letnie dziś bliźniaczki, które regularnie gwałcił przez około rok, a jedną z nich zapłodnił. Dziewczynka poroniła. Zeznała potem, że poznała go na Snapchacie, że podczas spotkań z nią używał kokainy i metaamfetaminy i że widziała przy nim dużo broni. Druga pokazała sprośne SMS-y, które do niej wysyłał. Mężczyzna przebywa w areszcie. Jest oskarżony o gwałt na co najmniej jeszcze jednym dziecku. Opiekunowie prawni bliźniaczek twierdzą, że dziewczynki wyznały prawdę dopiero po zatrzymaniu oprawcy. 

Sonda
Czy kary dla pedofilów powinny być wyższe?
Ksiądz pedofil znów przed sądem