PnB Rock

i

Autor: AP

Zginął na oczach dziewczyny

PnB Rock nie żyje. 30-letni raper zginął podczas wizyty w restauracji!

2022-09-13 21:42

Raper PnB Rock nie żyje. Został postrzelony podczas próby napadu. Do tragedii doszło w Los Angeles. PnB Rock przebywał tam w jednej z restauracji wraz ze swoją dziewczyną. 30-letniego rapera w mediach społecznościowych pożegnali m.in. Drake i Nicki Minaj.

Tragiczna śmierć rapera. PnB Rock zginął na oczach dziewczyny

PnB Rock zginął podczas próby napadu w jednej z restauracji w Los Angeles. 30-letni raper przebywał tam ze swoją dziewczyną. Nagle do pary podszedł nieznany, uzbrojony mężczyzna i zażądał od nich rzeczy osobistych. Między napastnikiem a parą doszło do przepychanki. Nagle tajemniczy mężczyzna wyciągnął pistolet i oddał kilka strzałów, śmiertelnie raniąc rapera. PnB Rock zmarł w szpitalu niemal godzinę później.

Kelly Muniz, szefowa lokalnej policji informuje, że sprawca uciekł z miejsca tragedii. Media informują, że mężczyzna wciąż jest poszukiwany. Prawdopodobnie PnB Rock od początku był celem ataku tajemniczego napastnika.

Śmierć PnB wstrząsnęła jego fanami, a także całym środowiskiem hip-hopu. 30-latka w mediach społecznościowych pożegnali m.in. Drake i Nicki Minaj.

PnB Rock. Kim był?

PnB Rock urodził się 9 grudnia 1991 roku jako Rakim Hasheem Allen w Filadelfii. Raper miał na swoim koncie dwa albumy studyjne: "Catch These Vibes" z 2017 roku i "TrapStar Turnt PopStar" z 2019 roku. Współpracował m.in. z Wiz Khalifą, Nicki Minaj czy Edem Sheeranem. Życie prywatne rapera było bardzo burzliwe. Kiedy skończył 19 lat, został skazany na 33 miesiące więzienia za posiadanie narkotyków i inne przestępstwa. Przez krótki czas po wyjściu z więzienia był bezdomny.

CZYTAJ TEŻ: Szok! Pique zdradził Shakirę z matką kolegi z drużyny? Są doniesienia

Poćwiartowany raper znaleziony w lodówce
Sonda
Słuchasz rapu?
Nasi Partnerzy polecają