9-miesięczne niemowlę zmarło po upadku z balkonu

i

Autor: Shutterstock 9-miesięczne niemowlę zmarło po upadku z balkonu

To nie był wypadek?

9-miesięczne niemowlę wypadło z balkonu, nie żyje. Wstrząsające podejrzenia!

2022-09-12 15:24

Niewyobrażalna tragedia w jednym z bloków mieszkalnych w dzielnicy Donaustadt w Wiedniu. W piątek wieczorem z balkonu wypadło 9-miesięczne dziecko. Znaleziono je na trawie pod domem. Maluch walczył o życie w szpitalu, niestety w wyniku obrażeń zmarł. W chwili wypadku w domu była 33-letnia mama dziecka i jej drugi, starszy syn. Policja podzieliła się przerażającymi ustaleniami.

Tragedia w Austrii. Dziewięciomiesięczny niemowlak zmarł w piątek (9 września) wieczorem w wiedeńskim szpitalu po tym, jak wypadł z balkonu na piątym piętrze budynku w dzielnicy Donaustadt w Wiedniu. Dziecko znaleziono na trawniku przed domem. Jak informuje portal Salzburg24, w chwili upadku mama chłopca, 33-letnia kobieta, była w mieszkaniu - w kuchni przygotowywała posiłek. Maluch był w salonie razem z 11-letnim bratem. "Gdy kobieta ponownie weszła do pokoju, podobno był w nim tylko jej nastoletni syn" - podaje serwis.

9-miesięczny chłopiec wypadł z balkonu. Ktoś mu "pomógł"?

Śledczy podejrzewają, że to nie był wypadek i że brat malucha miał związek z jego śmiercią. Jedenastolatek został w niedzielę (11 września) zbadany przez lekarza. Zgodnie z przekazanymi przez lokalną policję informacjami, nastolatek cierpi na chorobę neurologiczną i "spełnia warunki przyjęcia na oddział psychiatryczny". 

CZYTAJ TAKŻE: Klapa w Moskwie. Putin otworzył "największy w Europie" diabelski młyn. Działał jeden dzień

Suwałki. Wnuczek wyrzucił babcię z balkonu, nie pójdzie do więzienia

Tragedia w Wiedniu. Kto odpowie za śmierć niemowlęcia?

Sprawa trafiła do prokuratury, jednak jak podkreślają przedstawiciele policji, chłopiec ma mniej niż 14 lat i dlatego nawet, jeśli okaże się winny, nie zostaną mu postawione zarzuty. 

CZYTAJ TAKŻE: Szukali narkotyków, znaleźli też broń i... aligatora. Jest jeszcze tygrys, który uciekł

Sonda
Czy rodzice, którego dziecko wypadło z okna, powinni mieć ograniczone prawa rodzicielskie?