Śmierć dzieci pod którymi załamał się lód

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Śmierć dzieci pod którymi załamał się lód

Braciszkowie nie żyją

Pod dwójką dzieci załamał się lód! 6 i 4-latek zginęli. Słowa matki wyciskają łzy z oczu

2022-11-29 11:10

Wielka tragedia podczas zimowej zabawy na zamarzniętym stawie! Wystarczyła chwila nieuwagi, by dwójka małych dzieci utonęła. Sześciolatek i jego czteroletni brat podczas wizyty u babci bawili się na dworze. Weszli na cienki lód na pobliskim stawie. Lód załamał się i dzieci znalazły się pod wodą. Niestety, nie udało się ich uratować.

Sześciolatek i jego 4-letni brat utonęli. Pod dziećmi załamał się lód. Zrozpaczona matka rzuciła się do zimnego stawu

Ta tragedia wstrząsnęła Stanami Zjednoczonymi. Dwóch małych chłopców nie żyje, a ich rodzina rozpacza. Wszystko przez chwilę nieuwagi. "Zdjęłam buty i wskoczyłam na ten lód, próbowałam ratować moich chłopców. Ale lód załamał się także pode mną, ludzie wyciągnęli mnie stamtąd i już nigdy więcej nie zobaczyłam moich dzieci". Tak opowiada dla telewizji NBC 5 Teghan Ivy o tragicznej śmierci swoich dwóch synów w Palantine w stanie Illinois. Kobieta z mężem i dwoma synkami, Romalicem (+6 l.) i Rosiahem (+4 l.) spędzali tam czas u babci chłopców z okazji Święta Dziękczynienia. Sześciolatek i jego czteroletni brat bawili się na dworze. Niestety, w pewnym momencie weszli na cienki lód na pobliskim stawie. Lód załamał się i dzieci znalazły się pod wodą. Rodzice usłyszeli przerażający krzyk od strony zbiornika wodnego.

Braciszkowie zginęli podczas zabawy na kruchym lodzie. "Nigdy nie sądziłam, że będę musiała pochować moje dzieci"

Znajdująca się bliżej stawu matka rzuciła się na ratunek, ale nie mogła już nic zrobić. Woda była lodowata, a dzieci już pod nią zniknęły...Trzeba było wyciągać matkę siłą ze stawu, by sama nie utonęła. "Nigdy nie sądziłam, że będę musiała pochować moje dzieci, jednocześnie. Oni byli na dworze tak krótko" - płacze Teghan Ivy. Chłopców udało się wyciągnąć ze stawu po dwudziestu minutach, gdy cudem jeszcze żyli. Nieprzytomni trafili do szpitala, gdzie niestety zmarli dzień po dniu.

Sonda
Lubisz zimę, śnieg i mróz?

QUIZ. 10 zaskakujących faktów o śniegu. Nie znać odpowiedzi na te pytania to wstyd!

Pytanie 1 z 10
1. Z jaką prędkością najczęściej opadają płatki śniegu?
Z respiratorem jeździł na lodowisku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają