Poderżnął żonie gardło. Gdy się wykrwawiała, puszczał jej ulubione piosenki

i

Autor: Shutterstock

Poderżnął żonie gardło. Gdy umierała trzymał ją za rękę i puszczał ulubione piosenki

2022-07-01 15:43

21-letni mężczyzna został aresztowany po tym, jak brutalnie zamordował swoją niedawno poślubioną żonę. Przyznał, że zrobił to w napadzie wściekłości, bo... spaliła mu paszport. Gdy kobieta się wykrwawiała, on "umieścił ją w wannie, trzymał za rękę i grał jej ulubioną muzykę tak długo, aż umarła". Zabójca twierdzi, że tuż przed popełnieniem zbrodni czuł "wzbierającą złość".

Do tej potwornej zbrodni doszło na Florydzie (USA). 21-letni Xichen Yang z Altamonte Springs, został aresztowany za brutalne zabójstwo swojej świeżo poślubionej żony, 21-letniej Nhu Quynh Pham - informuje "New York Post". Mężczyzna przyznał, że poderżnął ukochanej gardło, a przed zabójstwem "czuł, że staje się coraz bardziej zły". Z raportu policyjnego, udostępnionego przez śledczych wynika, że po dźgnięciu jej nożem Yang "umieścił Pham w wannie, grał jej ulubione piosenki i trzymał ją za rękę przez około 10 minut, aż do śmierci".

Zadźgał swoją żonę, bo się na nią wściekł

Nie wezwał pomocy, patrzył jak żona się wykrwawia. Policjanci dowiedzieli się o zbrodni od pracodawcy zabójcy. Zaniepokojony nieobecnością Yanga w pracy zadzwonił do niego. 21-latek powiedział mu, że wściekł się na żonę, ponieważ spaliła mu paszport i że zrobił jej "rzeczy, które ciężko opisać". 

CZYTAJ TAKŻE: "Gdy Ukraina przegra, Polska zajmie jej część". Skandaliczne słowa człowieka Putina!

Brutalne morderstwo w Jachrance. Po imprezie zabił znajomego

Tragedii można było uniknąć?

To nie była pierwsza wizyta policji w domu Yanga. Funkcjonariusze byli tam wzywani trzy razy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, w tym niecałe dwa tygodnie przed zabójstwem. Wtedy służby wezwała kobieta, zgłaszając, że jej mąż się okalecza. Yang był także raz aresztowany za uderzenie żony. Rodzina zmarłej, pochodząca z Wietnamu, uruchomiła zbiórkę na transport ciała młodej kobiety do rodzinnej miejscowości. 

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Gospodyni domowa przez lata pisała na Wikipedii zmyśloną historię Rosji

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE