Księżniczka Beatrycze

i

Autor: AP Księżniczka Beatrycze

Ostatnie pożegnanie królowej

Pogrzeb królowej Elżbiety II. Księżniczka Beatrycze ledwo stoi. Co ona zrobiła z nogami?

2022-09-19 15:05

W poniedziałek, 19 września, w Londynie trwały uroczystości pogrzebowe królowej Elżbiety II. Przygotowany z ogromnym rozmachem pogrzeb wzbudził zainteresowanie na całym świecie. Wśród członków rodziny królewskiej, którzy wspólnie opłakiwali i pożegnali ukochaną królową, uwagę zwróciła szczególnie księżniczka Beatrycze, córka Sary Ferguson i zhańbionego księcia Andrzeja.

Nie żyje królowa Elżbieta II. "Dziękujemy za wspólne zbieranie wrzosów i malin"

"Jak wielu myślałyśmy, że będziesz tu na zawsze. I wszystkie strasznie za tobą tęsknimy. (...) Byłaś naszą matką, naszym przewodnikiem, kochającą ręką na naszych plecach, prowadzącą nas przez ten świat. Tyle nas nauczyłaś i będziemy pielęgnować te lekcje i wspomnienia na zawsze. Na razie kochana Babciu, chcemy tylko podziękować. Dziękujemy za rozśmieszanie nas, za wspólne zbieranie wrzosów i malin, za maszerujących żołnierzy, za nasze herbaty, za pocieszanie, za radość. Nigdy nie dowiemy się, jaki wpływ wywarłaś na naszą rodzinę i tak wielu ludzi na całym świecie" - w tak przejmujących słowach w weekend pożegnały swoją ukochaną babcię, królową Elżbietę II księżniczki Beatrycze i Eugenia, czyli córki księcia Andrzeja [zhańbionego przez seksskandale, które były w ostatnich latach jego udziałem - przyp. red.] i Sary Ferguson.

Śmierć królowej Elżbiety II. Wnuczki żegnają babcię

Siostry wraz z całą rodziną wzięły oczywiście udział w  poniedziałkowych (19 września) uroczystościach pogrzebowych Elżbiety II, która zmarła 8 września w wieku 96 lat. Uwagę mediów przykuła szczególnie starsza z sióstr, 34-letnia Beatrycze. Na pogrzebie pojawiła się w towarzystwie męża, potentata branży deweloperskiej, Edoardo Mapelli Mozziego. Beatrycze, która przed rokiem została mamą, zachwyciła swoją stonowaną stylizacją. 

CZYTAJ TAKŻE: Pogrzeb królowej Elżbiety II. Kto siedzi obok kogo? Duda przed Bidenem, Harry i Meghan za królem

96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii

Pogrzeb królowej Elżbiety II. Księżniczka Beatrycze na niebotycznych szpilkach

Założyła skromną sukienkę wykończoną gotycką koronką i marynarkę, a całości dopełniła fascynatorem i wysokimi szpilkami, które - jak widać na kilku zdjęciach zrobionych jej w czasie ceremonii - nie były najwygodniejsze. Na kilku z nich widać, jak księżniczka ledwo trzyma się na nogach, przyjmując coraz to dziwniejsze pozy. 

CZYTAJ TAKŻE: Księżniczka Charlotte i książę Jerzy żegnają ukochaną babcię. Wzruszające obrazy, trudno powstrzymać łzy!

Księżniczka Beatrycze

i

Autor: AP Księżniczka Beatrycze
Sonda
Śmierć królowej Elżbiety Tobą wstrząsnęła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają