Karol, Harry, Meghan

i

Autor: AP Karol, Harry, Meghan

Rodzina królewska

Pojednanie Meghan Markle i księcia z Karolem III dokonane?! Zauważono jeden znak

2022-10-14 9:50

W brytyjskiej rodzinie królewskiej doszło za zakulisowego porozumienia?! Zarówno Król Karol III, jak i Meghan Markle i książę Harry nic o tym nie wspominali, jednak brytyjscy dziennikarze o sokolim wzroku wypatrzyli na najnowszym nagraniu, udostępnionym przez Pałac Buckingham, pewien niewiarygodny wręcz znak! Chyba można już mówić o przełomie.

Nie do wiary! Niezwykły znak na filmie z Pałacu Buckingham. Przełom w sprawie Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Meghan Markle i książę Harry to od dawna czarne owce w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Uciekli ze stanowisk pracujących royalsów do Kanady, a potem do Stanów Zjednoczonych, po czym oskarżyli rodzinę królewską o rasizm w wywiadzie u Oprah Winfrey. Niemal codziennie widzimy kolejne odcinki pałacowej dramy. Nawet śmierć królowej Elżbiety II nie przyniosła widocznych zmian w relacjach między Meghan i Harrym a resztą członków rodziny królewskiej. A może jednak po pogrzebie wydarzyło się coś, o czym nie wiemy? Możliwe, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej doszło za zakulisowego porozumienia! Król Karol III ani też Meghan Markle i książę Harry nic o tym nie wspominali, jednak brytyjscy dziennikarze o sokolim wzroku wypatrzyli na najnowszym nagraniu udostępnionym przez Pałac Buckingham pewien niewiarygodny wręcz znak!

Karol III trzyma blisko siebie zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Obok Kate i William

Chodzi o nagranie ze spotkania króla Karola III z Liz Truss, panią premier Wielkiej Brytanii. Jej wizyta odbyła się w Pałacu Buckingham. Na filmie widzimy, jak pani polityk wchodzi i dyga przed królem pośrodku komnaty. Po lewej stronie stoi stół, a na nim parę bibelotów i fotografii. Jedna z nich zwróciła uwagę dziennikarzy "Daily Mail". Choć aż trudno w to uwierzyć, król trzyma w swoich pokojach pamiątkowe zdjęcie ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego! Chodzi o zdjęcie zbiorowe wykonane już po ślubie w 2018 roku. Widzimy na nim młodą parę z grupą najważniejszych członków rodziny królewskiej - są królowa, Karol, Kate i William z dwójką dzieci. Czyżby to zdjęcie oznaczało, że Karol jest w stanie patrzeć na syna i synową, a może nawet, że w rodzinie królewskiej doszło (bądź dojdzie) do wielkiego pojednania?!

Sonda
Czy Karol będzie dobrym królem?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Co Walijczycy sądzą o śmierci Elżbiety II i nowym królu?
Nasi Partnerzy polecają