Meghan Markle zaliczyła wpadkę! Książę William publicznie zwrócił jej uwagę?

i

Autor: Twitter Omid Scobie Meghan Markle zaliczyła wpadkę! Książę William publicznie zwrócił jej uwagę?

Rodzina królewska

Meghan Markle i książę Harry będą wściekli! Chodzi o dziecko i rodzinę królewską

2022-10-13 11:50

Król Karol III zrobił to specjalnie, żeby Meghan Markle i książę Harry trzymali się z dala od brytyjskiej rodziny królewskiej?! Wyznaczenie daty koronacji Karola wywołało prawdziwą burzę. Karol III oficjalnie założy koronę w dniu 6 maja. To na pewno nie spodoba się Meghan Markle. Wiadomo, dlaczego!

Podano datę koronacji Karola III. Meghan Markle będzie wściekła!

Meghan Markle i książę Harry mogą odczytać ten gest nowego króla Brytyjczyków jako prawdziwy cios i upokorzenie! A przecież z pozoru to tylko suche, oficjalne ogłoszenie daty koronacji króla Karola III... "Buckingham Palace ma przyjemność poinformować, że koronacja Jego Wysokości Króla odbędzie się w sobotę, 6 maja 2023 roku. Ceremonia koronacyjna odbędzie się w Opactwie Westminsterskim w Londynie, mszę będzie koncelebrował Arcybikup Canterbury". Jednak w tym komunikacie jest coś, co zapewne wprawiło Meghan Markle we wściekłość! Chodzi o datę. To na pewno nie spodoba się księżnej Sussex. Wszystko dlatego, że właśnie 6 maja wypadają czwarte urodziny Archiego, syna Meghan Markle i księcia Harry'ego! W tej sytuacji książęca para ma nie lada dylemat - wybrać koronację i kolejną możliwość zwrócenia na siebie uwagi całego świata, czy pozostać w USA z dzieckiem w tak ważnym dla niego dniu?

Urodziny Archiego w tym samym dniu, co koronacja Karola III. Zemsta rodziny królewskiej?

Przypomnijmy, że Archie i drugie dziecko Meghan i Harry'ego, czyli Lilibet, nie byli obecni na pogrzebie królowej Elżbiety II. Czy Meghan i Harry zdecydują się połączyć jedno z drugim i zabrać Archiego do Wielkiej Brytanii? W ten sposób sami by sobie zaprzeczyli, bo przecież wcześniej Harry uparcie twierdził, że bez policyjnej ochrony jego rodzina nie jest w Anglii bezpieczna. A może to odpowiedź rodziny królewskiej na rzekomy brak zaproszenia na urodziny Lilibet obchodzone w Wielkiej Brytanii, na które nie zaproszono księżnej Kate i księcia Williama? Jedno jest pewne - to kolejny skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej!

Sonda
Czy Karol będzie dobrym królem?

QUIZ. NAJNOWSZY quiz o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Ile wiesz o Elżbiecie II, Meghan czy Kate?

Pytanie 1 z 10
Ile diamentów znajduje się w koronie, która leżała na trumnie królowej?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Nasi Partnerzy polecają