Pokonali koronawirusa! Dobre wieści zza Atlantyku

2020-03-29 13:07 MW

Koronawirus zbiera swoje śmiertelne żniwo, świat wręcz traci oddech, gdy kolejni politycy i gwiazdy trafiają na kwarantannę. Ale niektórym udało się pokonać podstępnego, wyniszczającego płuca wirusa.

Dobrych wiadomości świat potrzebuje jak na lekarstwo, szczególnie, gdy rośnie liczba zachorowań na Covid-19. Ale w tym przypadku należy się tylko cieszyć. Wesołą nowinę o pokonaniu SARS-CoV-2 obwieściła żona kanadyjskiego premiera Justina Trudeau (49 l.) - Sophie (45 l.). 45-latka brała udział w wielkiej imprezie charytatywnej w Londynie, w której brały udział tysiące osób. Na szczęście chińska zaraza miała u żony premiera niegroźną postać. "Jej objawy są łagodne, dba o siebie i przestrzega zaleceń lekarza" - podawał Trudeau na Twitterze. Teraz okazuje się, że została wyleczona. 

Podobną nowinę obwieścił aktor Tom Hanks (64 l.), który właśnie z żoną Ritą Wilson (64 l.) wylądowali na lotnisku w Los Angeles w Kalifornii. Do tej pory przebywali w kwarantannie w Australii, ale po dwóch tygodniach wsiedli w prywatny odrzutowiec i cali i zdrowi wrócili do domu. Hanks po lądowaniu nawet uklęknął na płycie lotniska i tańczył z żoną z radości! 

Psycholog Maria Rotkiel o relacjach międzyludzkich w czasie epidemii. [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.