Polak zabity na Mauritiusie! Śrubokręt wbity w brzuch, poszło o seks?

2021-05-06 14:24 Zofia Dąbrowska PAP
Żałoba, śmierć, pogrzeb
Autor: Pixabay

Tajemnicza i makabryczna zbrodnia na pięknym Mauritiusie! Nie żyje 49-letni Polak. Prawdopodobnie zginął podczas domowej awantury. Żona mężczyzny twierdzi, że musiała się przed nim bronić, bo chciał ją zabić po tym, jak odmówiła mu seksu. Mężczyzna został zepchnięty ze schodów, a jak wykazała sekcja zwłok, przyczyną śmierci było pęknięcie czaszki. 49-latek miał jednak na ciele wiele ran, a także śrubokręt wbity w brzuch! Trwa śledztwo.

Co stało się w domu polsko-kameruńskiej rodziny mieszkającej w Grand Gaube na Mauritiusie?! Doszło tam do bardzo tajemniczej i mrożącej krew w żyłach zbrodni. Jak podają portale Mo Ti News i le mauricien.com, ofiarą jest 49-letni Rafał R., zamożny inwestor pochodzący z Polski. Prawdopodobnie zginął podczas domowej awantury. Żona mężczyzny twierdzi, że musiała się przed nim bronić, bo chciał ją zabić po tym, jak odmówiła mu seksu. Pochodząca z Kamerunu 36-latka zeznała, że 49-latek już wcześniej bywał agresywny, zwłaszcza pod wpływem alkoholu.

NIE PRZEGAP: Niedźwiedzie ZJADŁY turystkę na szlaku! Ludzkie szczątki w żołądkach zwierząt

"Fama" zza krat zlecił zabójstwo sędzi, żony prokuratora i świadka? Zatrzymano 5 osób. Wśród nich adwokat

Kobieta przyznała, że zepchnęła męża ze schodów. Jak wykazała sekcja zwłok, przyczyną śmierci mężczyzny było pęknięcie czaszki. 49-latek miał jednak na ciele wiele ran, a także śrubokręt wbity w brzuch! Para ma dwoje dzieci, córki w wieku 2 i 9 lat. Nie wiadomo, czy w chwili zbrodni były w domu. Ciało Polaka znalazła niania dziewczynek i to ona powiadomiła policję. Trwa śledztwo w sprawie tej zbrodni, dzieci trafiły pod opiekę pracowników socjalnych.

NIE PRZEGAP: Putin testuje Szatana! Mógłby zmieść cały kraj. Już wiadomo kiedy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze