Polski pielęgniarz ZIMNYM MORDERCĄ. ZABIJAŁ pacjentów w paskudny sposób

2020-09-25 9:18 zw
Pielęgniarz śmierci. Zabijał i okradał swoich podopiecznych
Autor: Die Bayerische Polizei/polizei.bayern.de Pielęgniarz śmierci. Zabijał i okradał swoich podopiecznych

Ta sprawa dwa lata temu zaszokowała i Niemców, i Polaków! Zatrzymano polskiego pielęgniarza, który pracował w Niemczech jako opiekun seniorów, podejrzewając go o zabójstwa pacjentów. Prokuratura żąda teraz dożywocia dla Grzegorza W. (38 l.) i nazywa go "zimnym mordercą".

"Zimny, pozbawiony empatii seryjny morderca" - tak niemiecka prokurator mówiła wczoraj o polskim pielęgniarzu, który czeka na wyrok w więzieniu w Monachium. Grzegorz W. (38 l.) został zatrzymany dwa lata temu. Podejrzewano go o zabójstwa pacjentów w kilku miejscach, gdzie pracował. Robił to, by móc okradać podopiecznych. Teraz śledczy ujawniają, że materiał dowodowy pozwala żądać dożywocia.

38-latek zrobił kurs opiekuna po wyjściu z więzienia w Polsce. Znalazł pracę w Niemczech. Namierzał co zamożniejszych pacjentów i okradał ich, a by zatuszować przestępstwa, po prostu mordował ofiary wstrzykując im śmiertelne dawki insuliny. Odpowiada za sześciokrotne zabójstwo i o trzykrotne usiłowanie zabójstwa. Proces ruszył w listopadzie zeszłego roku, wyrok zostanie ogłoszono 6 października.

Super Raport 24.09 (Goście: Ryszard Czarnecki - europoseł PiS, Robert Winnicki z Konfederacji oraz wirusolog prof. Włodzimierz Gut)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.