Potwór z Loch Ness naprawdę istnieje?! Zdjęcie dziewczynki daje do myślenia

2018-08-23 11:15
Wyrzucą potwora z jeziora?! Dramat bestii z Loch Ness
Autor: archiwum se.pl

Czyżby owiany legendą potwór z Loch Ness istniał naprawdę? Zwolennicy tej teorii otrzymali właśnie kolejny dowód mający na to wskazywać. W brytyjskich mediach opublikowano fotografię, którą zrobiła 12-letnia dziewczyna, na której widać tajemniczy kształt na szkockim jeziorze. Szybko rozpoczęły się dywagacje, czy to przypadkiem nie jest owy prehistoryczny stwór, o którym od wieków krążą opowieści.

Charlotte Robinson zrobiła swoje zdjęcie telefonem komórkowym pierwszego dnia swoich wakacji W Szkocji. Jest ono dosyć nieostre gdyż wykonano je z odległości kilkuset metrów. Widać na nim jednak bliżej nieokreślony kształt unoszący się nad powierzchnią jeziora. Co więcej, przy dziewczynce w tym czasie byli również jej rodzice, którzy twierdzą, że to istotnie była legendarna Nessie.

Opublikowane w mediach zdjęcie wyglądało następująco:

Wielu ekspertów wyraziło opinię, że wykonane przez dziewczynkę zdjęcie jest jednym z najciekawszych dowodów potwierdzających istnienie potwora z Loch Ness. Steve Feltham, który szuka nad jeziorem śladów potwora od 27 lat (jest zapisany w księdzie rekordów Guinnessa jako jego najwytrwalszy tropiciel) uznał, że zdjęcie zasługuje na dużą uwagę.

Warto jednak pamiętać, że to nie pierwsze zdjęcie mające udowodnić istnienie potwora z Loch Ness. W samym 2018 roku bestia miała rzekomo zostać sfotografowana cztery razy. Wielu sceptyków uważa, że tego typu informacje służą wyłącznie podtrzymywaniu przez turystów zainteresowania tym terenem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE