Prawda o małżeństwie księżnej Kate ujawniona! Eksperci nie mają wątpliwości

2021-12-25 6:35
Księżna Kate
Autor: SHUTTERSTOCK Księżna Kate

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od dziesięciu lat i dochowali się trójki dzieci. Będą w przyszłości królem i królową Wielkiej Brytanii! Chociaż publicznie nigdy nie okazują żadnej słabości i uśmiechy nie schodzą im z twarzy, to po kraju krążą raz na jakiś czas niepokojące plotki na temat ich małżeństwa i miłości. Czy to wszystko prawda? Ekspert zabrał głos!

Czy związek księżnej Kate wisi na włosku? Czy małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama to tylko piękna fikcja, utrzymywana ze względu na dobro brytyjskiej rodziny królewskiej i monarchii? Księżna Kate i książę William są małżeństwem od dziesięciu lat i dochowali się trójki dzieci. Chociaż publicznie nigdy nie okazują żadnej słabości i uśmiechy nie schodzą im z twarzy, to po kraju krążą raz na jakiś czas niepokojące plotki na temat ich małżeństwa i miłości. Na przykład o romansie Williama z Rose Hanbury, a nawet o jego rzekomym nieślubnym dziecku, które kochanka miała urodzić... Księżna Kate jest według tych pogłosek uwięziona w nieszczęśliwym małżeństwie... Czy to wszystko prawda? Eksperci zabrali głos! Darren Stanton, ekspert do spraw języka ciała, udzielił na ten temat wywiadu dla "Coffee Friend". Specjalista przeanalizował najnowsze zdjęcie wrzucone przez książęta Camridge na ich profil na Instagramie. Jest to oficjalna karta świąteczna księżnej Kate i księcia Williama. Wykorzystano zdjęcie wykonane na letnich wakacjach. Widzimy na nim roześmianą rodzinę książęcą w komplecie. Czy to szczere uśmiechy?

NIE PRZEGAP: Księżniczka Szwecji w cieniu podejrzenia! Chodzi o księżną Kate

NIE PRZEGAP: Szok! Meghan Markle stanie przed sądem?! Chodzi o SEKS SKANDAL

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?

"Wszyscy na tym zdjęciu uśmiechają się szczerze. To musiała być dla nich bardzo szczęśliwa chwila. Książę wygląda na całkowicie zrelaksowanego i być może najmocniejszym elementem tego zdjęcia jest to, że Kate trzyma swoją rękę na kolanie męża. To dość kokieteryjne jak na zdjęcie rodziny królewskiej. Widzimy tu wzmocnienie miłości, jaką ta para ma do siebie nawzajem. William okazuje aprobatę dla tego gestu, umieszczając dłoń na nodze Kate. Tak osobisty gest pokazuje zgodę pary, jej dopasowanie jest perfekcyjne" - zachwyca się ekspert. Wygląda na to, że plotki o kryzysie można włożyć między bajki!

NIE PRZEGAP: Astrolog ujawnia prawdę o małżeństwie księcia i Meghan Markle! Nie jest łatwo

NIE PRZEGAP: Brigitte Macron jest mężczyzną?! Szokujące plotki, pierwsza dama pozywa

Jego obraz zawisł w komnatach Księżnej Yorku, Sary Ferguson
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE