Szok! Przyjaciółka księżnej Kate urządza orgie! Księżna też tam była?!

2021-12-21 9:00
Księżna Kate
Autor: AP Księżna Kate

Oby te wieści nigdy nie dotarły do królowej Elżbiety II, bo sole trzeźwiące mogłyby wówczas nie wystarczyć! Założycielka jednego z najsłynniejszych seks klubów świata to bliska przyjaciółka księżnej Kate. Mało tego, swojego czasu krążyły plotki o tym, że księżna jest członkinią tego elitarnego klubu, w którym odbywają się orgie dla znudzonych bogaczy...

Księżna Kate (39 l.) i orgie w seks klubie?! Kiedy patrzymy na nobliwą małżonkę księcia Williama, jest to ostatnia rzecz, która może przyjść nam na myśl. Matka trójki dzieci, przyszła królowa Wielkiej Brytanii, zawsze elegancka i zapięta na ostatni guzik... Jednak młodość Kate Middleton skrywa pewne bardzo pikantne sekrety! A brytyjskie media nie byłyby sobą, gdyby wszystkiego nam nie ujawniły. Co się stało? Otóż okazuje się, że Emma Sayle (41 l.), założycielka jednego z najsłynniejszych seks klubów świata, to bliska przyjaciółka księżnej Kate! Chodziły razem do szkoły, a ich wspólne zdjęcia robione na ulicy datuje się jeszcze na 2007 rok. Potem Kate nie wypadało już pokazywać się publicznie bez ogródek z taką postacią jak Emma. Bo klub Killing Kittens ("Zabójcze Kociaki) założony przez nią w Londynie to miejsce dla bogatych i ceniących sobie łóżkowe eksperymenty par oraz singielek. Klub urządza orgie, podczas których członkowie klubu wymieniają się partnerami, pijąc szampana i jedząc ostrygi.

Zobacz także: Astrolog ujawnia prawdę o małżeństwie księcia i Meghan Markle! Nie jest łatwo

Sonda
Czy poszedłbyś na imprezę do takiego seks klubu?

Szok! Przyjaciółka księżnej Kate urządza orgie! Księżna też tam była?!

Bilety wstępu i opłaty członkowskie w "Killing Kittens" to koszt rzędu tysięcy złotych, a w dodatku szampan i ostrygi nie są wliczone w cenę. Swojego czasu szwajcarski "Blick" pisał o tym wszystkim, jak również o szokujących plotkach, zgodnie z którymi sama Kate miała należeć do seks klubu. "Blick" spytał o to Emmę Sayle. Lojalna przyjaciółka oczywiście zaprzeczyła, by księżna Anglii szalała podczas orgii, ale ujawniła pewne niezwykłe szczegóły!

"Kate wiedziała o klubie i uważała, że to zabawne. Była zafascynowana" - twierdzi Emma.

Przeczytaj: Księżna Kate i William robią to codziennie, gdy dzieci idą spać! Sekret ujawniony

Jak dodaje "Daily Mail" powołując się na Sayle, od początku pandemii klubowi przybyło aż 40 tysięcy członków, a orgie odbywają się teraz wirtualnie.

Szok! Przyjaciółka księżnej Kate urządza orgie! Księżna też tam była?!
Autor: EAST NEWS Szok! Przyjaciółka księżnej Kate urządza orgie! Księżna też tam była?!

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Gejowska orgia homofobów w Brukseli. Byli wśród nich polscy dyplomaci?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE