Prezydent Francji nie mógł się pohamować! Nie szczędził pieszczot 69-letniej żonie. Na trybunach zrobiło się naprawdę gorąco

i

Autor: EASTNEWS

Miłość pierwszej pary kwitnie

Prezydent Francji nie szczędził pieszczot 69-letniej żonie! Na trybunach zrobiło się naprawdę gorąco

2022-12-18 18:40

Taka miłość to prawdziwy diament! Prezydent Francji i jego żona gruchali jak dwa gołąbki w loży podczas meczu finałowego mundialu w Katarze. W najbardziej emocjonujących momentach meczu Francji z Argentyną Emmanuel Macron krzyczał z radości i całował Brigitte Macron. Obejmował żonę czule, tak jakby byli sami, a nie w towarzystwie tysięcy kibiców.

Emmanuel Macron z żoną Brigitte Macron na trybunach podczas finałowego meczu mistrzostw świata. Atmosfera była gorąca zwłaszcza w ich loży...

Ta miłość trwa już dokładnie trzydzieści lat! A jak właśnie mogliśmy się przekonać, jej temperatura bynajmniej nie opada. Prezydent Francji i jego żona gruchali jak dwa gołąbki w loży podczas meczu finałowego mundialu w Katarze. Emmanuel Macron (45 l.) i Brigitte Macron (69 l.) śledzili walkę francuskich piłkarzy z argentyńskimi. Było widać, że zwłaszcza prezydent bardzo przeżywa mecz Francja-Argentyna. W najbardziej emocjonujących momentach finałowego meczu mundialu Emmanuel Macron krzyczał z radości i... całował Brigitte Macron. Prezydent Francji obejmował żonę czule, tak jakby byli sami, a nie w towarzystwie tysięcy kibiców. Składał pocałunki gdzieś w jej włosach... Ach, ci Francuzi!

Emmanuel Macron i Brigitte Macron. Skandalizujący związek i małżeństwo

Przyszły prezydent Francji poznał swoją obecną żonę Brigitte Trogneux (panieńskie nazwisko), gdy miał zaledwie 15 lat. Ona miała 39 lat i była jego nauczycielką w szkole, mężatką z trójką dzieci. Opiekowała się kółkiem teatralnym, w którym występował Emmanuel. Zostali parą, gdy przyszły prezydent był jeszcze nastolatkiem, ślub wzięli w 2007 roku. Macron jest prezydentem Francji od 2017 roku.

Sonda
Co sądzisz o dużej różnicy wieku w związku?

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Express Biedrzyckiej - Andrzej Byrt: Macron jest naiwny ws. Putina
Nasi Partnerzy polecają