Macronowie

i

Autor: AP Macronowie

Sekrety prezydentów

Trump ma haki na prezydenta Francji?! Chodzi o seks i Brigitte Macron

2022-09-01 5:20

Donald Trump w czasach swojej prezydentury przechwalał się, że ma haki na Emmanuela Macrona i że są to informacje wywiadowcze na temat jego życia osobistego i seksualnego. Tymczasem podczas sławetnego najazdu FBI na Mar-a-Lago znaleziono teczkę podpisaną właśnie "Prezydent Francji". Co znajduje się w tej teczce? O spekulacjach pisze " Rolling Stone".

Donald Trump zna prywatne tajemnice Emmanuela Macrona? Przechwalał się, że wie coś o jego życiu seksualnym

Donald Trump nie lubił Emmanuela Macrona i zbierał haki na jego temat. Często się przechwalał, że chodzi o życie seksualne i miłosne! Takie rewelacje ujawnił niedawno "Rolling Stone". Podobno w czasach swojej prezydentury Trump wielokrotnie się przechwalał, że posiada od służb poufne informacje wywiadowcze, "o których mało ludzi wie". Mówił, że Macron jest bardziej "niegrzeczny", niż moglibyśmy przypuszczać. Nazywał też francuskiego przywódcę "cieniasem" czy "bólem w d...". Jak ujawnia dla "Rolling Stone" źródło, trudno było jednak wówczas stwierdzić, czy Trump nie blefuje, ponieważ miał skłonności do plotkarstwa i konfabulacji. A może w plotce jest ziarno prawdy? Podczas sławetnego najazdu FBI na Mar-a-Lago znaleziono teczkę podpisaną właśnie "Prezydent Francji". Co znajduje się w tej teczce? Tego nie wiadomo, jednak podobnie jak wiele innych dokumentów mogących mieć wagę państwową na pewno nie powinny znajdować się w prywatnym domu byłego prezydenta.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowy wywiad Meghan Markle o rodzinie królewskiej! Nie zostawiono na księżnej suchej nitki

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zabił maczetą ciotkę i ugotował zupę z jej głowy! Kanibal aresztowany

Sonda
Czy zagłosowałbyś teraz na Trumpa, gdybyś mógł głosować w USA?

Emmanuel Macron i Brigitte Macron. Skandalizujący związek, małżeństwo i najdziwniejsza plotka na ich temat

Plotki na temat życia osobistego Emmanuela Macrona nie są oczywiście same w sobie nowym tematem. Przyszły prezydent Francji poznał swoją obecną żonę Brigitte Trogneux (panieńskie nazwisko), gdy miał zaledwie 15 lat. Ona miała 39 lat i była jego nauczycielką w szkole, mężatką z trójką dzieci. Opiekowała się kółkiem teatralnym, w którym występował Emmanuel. Zostali parą, gdy przyszły prezydent był jeszcze nastolatkiem, ślub wzięli w 2007 roku. Macron jest prezydentem Francji od 2017 roku. Dziwne pogłoski o Brigitte Macron publikowało m.in. czasopismo "Faits et Documents". Jego dziennikarze ogłosili, że żona Macrona jest... mężczyzną. Według tej teorii spiskowej jeden z braci Brigitte, Jean-Michel Trogneux, to tak naprawdę ona sama, bo istniejący według oficjalnej biografii pierwszej damy mężczyzna tak naprawdę nigdy nie istniał jako oddzielna osoba, tylko jest właśnie samą Brigitte - facetem w przebraniu. Macronowie po tej publikacji grozili pozwami.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Karmiła 1,5-rocznego synka surowymi warzywami. Dziecko umarło, jest wyrok dla matki

PRZECZYTAJ TAKŻE: Samochód księżnej Diany zderzył się z innym przed wypadkiem! Dziś 25. rocznica jej śmierci. GALERIA ZDJĘĆ

QUIZ. Od Waszyngtona do Bidena. Rozpoznasz prezydentów USA? Z czego ich pamiętasz?

Pytanie 1 z 10
Kto był pierwszym prezydentem USA?
Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Trump był politycznym nieporozumieniem