Przegrałeś tę wojnę, Władimirze. Po tych słowach swojego generała Putin wpadł w szał

i

Autor: AP "Przegrałeś tę wojnę, Władimirze". Po tych słowach swojego generała Putin wpadł w szał

Wojna na Ukrainie

"Przegrałeś tę wojnę Władimirze". Po tych słowach generała Putin wpadł w szał! "Ku**a!"

2022-09-15 11:33

Tego spotkania Władimir Putin długo nie zapomni. Kilka dni temu przeprowadził wideokonferencję z najwyższymi generałami, przedstawicielami wywiadu, ministerstwa obrony i służb bezpieczeństwa. W jej trakcie jeden z generałów przyznał, że Rosja nie ma szans, by wygrać z Ukrainą. "Przegrałeś Władimirze Władimirowiczu" - powiedział, po czym zamilkł. Putin wpadł w szał. "Ku**a. Dość!".

Władimir Putin chciał zająć Kijów w cztery dni, a całą Ukrainę w parę tygodni. I choć jego wojna jest niezwykle brutalna i krwawa, Ukraina wytrwale się broni, a w ostatnim przeszła do kontrofensywy. Wygląda na to, że niemal od początku wojny Putin dostawał od swoich podwładnych niepełne informacje o stratach ponoszonych przez jego armię, a także nie do końca zgodne z prawdą dane o przebiegu inwazji. "Druga najpotężniejsza armia świata" okazała się wydmuszką i widzi to cały świat, łącznie z Rosjanami, którzy coraz częściej występują przeciwko swojemu prezydentowi. Tak było podobno również podczas ostatniego spotkania Putina z przedstawicielami wojsk, wywiadu, obrony i służb bezpieczeństwa. Na kanale General SVR na Telegramie pojawiło się zaskakujące podsumowanie tego spotkania. Trudno uwierzyć w to, co się tam wydarzyło.

Wojna na Ukrainie. Putin już ją przegrał?

"Informowaliśmy, że prezydent Rosji Władimir Putin przygotowuje się do spotkania z kierownictwem bloku bezpieczeństwa i wojska z udziałem dyrektora Służby Wywiadu Zagranicznego Siergieja Naryszkina. Powodem był raport, w którym stwierdza się, że przywódcy wojskowo-polityczni USA podjęli jasną decyzję o konieczności zadawania Rosji klęski militarnej na Ukrainie. Putin odbył to spotkanie za pośrednictwem łącza wideo" - czytamy. Wzięli w nim udział m.in. sekretarz Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Nikołaj Patruszew, dyrektor FSB Aleksander Bortnikow, szef jednej ze służb FSB, zastępca dyrektora FSB, dwóch przedstawicieli rosyjskiego Ministerstwa Obrony i Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Rosji oraz dyrektor Służby Wywiadu Zagranicznego Siergiej Naryszkin. "Do głosu doszedł jeden z przedstawicieli kierownictwa Sztabu Generalnego". To, co powiedział, przyprawia o dreszcze! 

CZYTAJ TAKŻE: Propagandowe "aniołki Putina". Są niebezpieczne, bogate i gotowe na wszystko

„Putin już przegrał. Rosjanom zakażą wiz do UE?”

Tego Putin się nie spodziewał. "Ku**a. Dość!"

"Nasze wojska nie mają już więcej możliwości prowadzenia działań ofensywnych, a wkrótce nie będą nawet w stanie się bronić. (...) "Już przegrałeś tę wojnę Władimirze Władimirowiczu!" - miał powiedzieć jeden z rosyjskich generałów, którego nazwiska nie ujawnia kanał. Potem podobno zamilkł - odłączono mu mikrofon - a po trwającej jakiś czas niezręcznej ciszy Władimir Putin zapytał Patruszewa, czy to jest oficjalne stanowisko Sztabu Generalnego i MON. "Od razu otrzymał zapewnienia, że ​​to po prostu porażka osoby, która nie chciała wziąć odpowiedzialności za nieudane działania na froncie". Na tym jednak nie koniec. "Patruszew przeszedł do omawiania sytuacji w regionach graniczących z Ukrainą, zgłaszając problemy w obwodzie biełgorodzkim". Tutaj już podobno Putin nie wytrzymał. "Ku**a..., ty mi mówisz o Biełgorodzie Teraz mówisz? Tam mieszkają praktycznie tylko Ukraińcy. (...) Dość". Po czym zakończył spotkanie.  

CZYTAJ TAKŻE: Królowa Elżbieta II nie żyje. Jest reakcja Putina. Królowa kiedyś go obraziła?

Sonda
Czy Putin przeprowadzi skuteczną aneksję okupowanych ziem Ukrainy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE