Wielka przepowiednia o rodzinie królewskiej! Koniec monarchii i ostatni władca

2021-05-04 7:50 Zofia Dąbrowska
rodzina królewska,. chrzest charlotte, mario testino
Autor: mario testino

Niezwykła przepowiednia dotycząca brytyjskiej rodziny królewskiej! Wróżbitka Georgina Walker ujrzała w swoich wizjach prawdziwe trzęsienie ziemi w Wielkiej Brytanii. Koniec monarchii jest już bliski! Georgina Walker ujawniła swoją przepowiednię dla brytyjskiej rodziny królewskiej na portalu "New Idea". Widziała tłumy skandujące imię następcy tronu i tajemniczy los jego syna. Pewien rozdział w brytyjskiej historii ma zamknąć się nieodwołanie!

Jaka przyszłość czeka brytyjską monarchię? Czy następnym królem będzie książę Karol, a może książę William? Co czeka księżną Kate? Światło dzienne ujrzała najnowsza przepowiednia dotycząca brytyjskiej rodziny królewskiej! Wróżbitka Georgina Walker ujrzała w swoich wizjach przyszłość monarchii i okazuje się, że jej koniec jest bliski! Już wiadomo, kto będzie ostatnim królem na brytyjskim tronie. Georgina Walker ujawniła swoją przepowiednię dla brytyjskiej rodziny królewskiej na portalu "New Idea". "Wiele będzie się działo w kuluarach, by William przejął tytuł księcia Walii od swojego ojca. Widzę tłumy na ulicach, skandujące “William, William, William” w radosnym tonie, podczas gdy obejmuje on nową rolę" - mówi wróżbitka. Ale to nie wszystko!

NIE PRZEGAP: Książę Harry szokuje! To będzie cios dla królowej brytyjskiej

Inna wizja Georginy Walker może przerazić wielu poddanych brytyjskich. "A jednak mimo tych wszystkich zmian nie widzę, by książę George kiedykolwiek miał zostać królem. Prawdopodobnie książę William i Kate będą ostatnimi władcami brytyjskiej monarchii" - stwierdziła wróżbitka. Książę George to najstarszy syn księcia Williama i księżnej Kate i teoretycznie kiedyś to on ma zasiąść na tronie. Czyżby brytyjska monarchia naprawdę chyliła się ku upadkowi?!

NIE PRZEGAP: Cezary Gmyz oburzony! Wszedł do niemieckiego sklepu i zobaczył TO

Najbardziej trafione przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego - krach na giełdzie i tragedia na Śląsku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze