Przez pomyłkę dali jej cztery dawki szczepionki na koronawirusa! Efekty zaskakują

2021-05-14 12:01
szczepionka
Autor: Pixabay.com

Nowe informacje w sprawie kobiety, której przez pomyłkę lekarz z pielęgniarką podali cztery, zamiast dwóch dawek szczepionki na koronawirusa firmy Pfizer. Do omyłki doszło we włoskim mieście Massa. Pielęgniarka tłumaczy dziś, że była bardzo zestresowana i dlatego popełniła błąd. Tymczasem chociaż początkowo 23-letnia pacjentka czuła się dobrze, to po kilku dniach pojawiły się bardzo zaskakujące objawy. Lekarze nadal nie wiedzą, co robić. Czy będzie pozew? Jakie objawy ma kobieta, której pomyłkowo podano cztery, zamiast dwóch dawek szczepionki na koronawirusa?

Ta kobieta z Włoch miała naprawdę pecha! Poszła zaszczepić się na koronawirusa, a tymczasem przez błąd medyków tylko napytała sobie biedy. Lekarz z pielęgniarką podali 23-latce cztery, zamiast dwóch dawek szczepionki na koronawirusa firmy Pfizer. Do omyłki doszło we włoskim mieście Massa. Pielęgniarka tłumaczy dziś, że była bardzo zestresowana i dlatego popełniła błąd. Co stało się z kobietą? 23-letnia pacjentka początkowo czuła się dobrze i wróciła do domu, jednak po kilku dniach pojawiły się bardzo zaskakujące objawy. Jakie?

NIE PRZEGAP: Prezydent USA jest chory psychicznie?! 120 generałów oskarża

Otóż kobiecie nieustająco chciało się pić, choć piła i nadal pije siedem litrów wody dziennie. Okazało się, że jest bardzo odwodniona. Kobieta wróciła do szpitala i przechodzi badania, a lekarze nadal nie wiedzą, jak jej pomóc. Ale to nie wszystko. Niektórzy medycy, którzy badali kobietę twierdzą, że paradoksalnie przez podanie czterech zamiast dwóch dawek szczepionki na koronawirusa organizm mógł nie wytworzyć przeciwciał i szczepienie trzeba będzie... powtórzyć! Tym razem z właściwą liczbą dawek. 23-latka póki co nie chce pozywać lekarza i pielęgniarki.

NIE PRZEGAP: Książę Harry mocno o rodzinie królewskiej! NOWY szokujący wywiad

gen. Grzegorz Gielerak: Po szczepieniu przez trzy dni bez alkoholu [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE