Putin utajnił swoją dokumentację medyczną! Szokujące dowody na straszne choroby!

i

Autor: AP Photo Putin utajnił swoją dokumentację medyczną! Szokujące dowody na straszne choroby!

Już stoi nad grobem?

Putin jeździ na leczenie tajną koleją! "Towarzyszy mu 13 lekarzy". Tak się boi, że wydał rozkaz!

2023-02-14 18:45

Kontrakty Centralnego Szpitala Klinicznego z Polikliniką Administracji Prezydenta Rosji (CKB) zniknęły z rosyjskiego portalu zamówień publicznych - podaje grupa śledczych Sistema. Wszystko po to, by już nikt nie miał dostępu do informacji o stanie zdrowia Putina. Dyktator utajnił dokumenty, których treść była szokująca, "bo obawia się zamachu stanu". Wcześniej udało się ujawnić szczegóły jego leczenia. Są szokujące!

Dokumentów, o których mowa, nie da się już znaleźć w żadnym systemie, ani przez żadną wyszukiwarkę. O sprawie jako pierwsza doniosła grupa śledczych dziennikarzy działających pod nazwą Sistema. Szczegóły na ten temat publikuje "The Sun". "Dowodem na leczenie Putina przez onkologów były kontrakty ze szpitalem, które były wymienione na rosyjskim portalu zamówień publicznych. Teraz takie szczegóły zostały objęte ścisłą tajemnicą, uniemożliwiając publiczne poznanie obecnych i przyszłych kontraktów" - pisze portal.

Putin ma paranoję? "Zamach stanu wisi w powietrzu"

To powoduje, że prawdopodobnie już nie da się ustalić aktualnego stanu zdrowia prezydenta Rosji. A jak zauważa sir Richard Dearlove, były szef MI6, takie dane mogłyby mieć wpływ na dalsze losy Putina. "Na Kremlu może dojść do zamachu stanu. Nie sądzę, żeby w Rosji doszło do powstania ludowego, ale ze względu na katastrofalną sytuację, w jakiej kraj się znajduje, obecne przywództwo musi szukać wyjścia". 

Tajna kolej specjalnie dla Putina

Szczegóły dotychczasowego leczenia Putina, które do niedawna dało się ustalić na podstawie kontraktów publicznych, są sensacyjne. We wszystkich podróżach towarzyszy Putinowi sztab lekarzy liczący od 6 do 13 osób. Tylko w jednym miesiącu chirurg Jewgienij Selivanov z Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie latał do rezydencji Putina w Soczi aż 35 razy. Aby ułatwić i utajnić podróże Putina na leczenie "rosyjski rząd zbudował tajną sieć linii kolejowych, które prowadzą na Kreml i na pobliskie stacje kolejowe". 

Kto leczy Putina? Lista jest długa

"The Sun" szczegółowo wymienia lekarzy, którzy odpowiadają za leczenie rosyjskiego prezydenta. Jednym z nich jest dr Dmitrij Werbowoj, ekspert od urazów i zatruć. Putinowi pomaga też dr Konstantin Sim - traumatolog ortopeda, Jarosław Protasenko - specjalista chorób zakaźnych, neurochirurdzy Oleg Myszkin i Elena Rastrusina, a także specjalista ds. rehabilitacji dr Michaił Cykunow. "W lipcu 2020 r. Putin spotkał się też z szefem Narodowego Centrum Badań Medycznych Endokrynologii Iwanem Dedowem". 

Sonda
Czy Putin przegra wojnę?
Sonda sejmowa: Co zrobić z Putinem?

Bogusław Wołoszański: PUTIN popełnia błędy, które popełnił HITLER!

Posłuchaj pasjonującej rozmowy ze znawcą historii II wojny światowej!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany