Putin popadł w obłęd? Chce być jak Michael Jackson. W ten sposób spędza noce, szok!

i

Autor: Shutterstock; Mikhail Metzel/AP Putin popadł w obłęd? "Chce być jak Michael Jackson". W ten sposób spędza noce, szok!

Zakłada okulary, majtki i...

Putin popadł w obłęd? "Chce być jak Michael Jackson". W TAKI sposób spędza noce!

2023-03-08 9:05

Była już kąpiel we krwi jelenia, były spotkania z szamanami i rytuały w miejscach mocy. Władimir Putin wszelkimi sposobami próbuje zachować siłę, zdrowie i młody wygląd. Na niewiele się to zdaje, bo trawiony chorobami jest coraz słabszy i nic nie zmieni tego, że ma 70 lat. Teraz rosyjski prezydent zainspirował się nieżyjącym już Michaelem Jacksonem. Zaczął spędzać noce jak król popu. O co tu chodzi?

Władimir Putin (70 l.), zgodnie z tym, co donoszą niezależne media, jest w fatalnym stanie. Rosyjski prezydent, chorujący na kilka nowotworów i cierpiący z powodu choroby Parkinsona, 5 marca zaczął nową, inwazyjną terapię onkologiczną. Nie znosi jej najlepiej. "RadarOnline" podaje, że dyktator odmawia jedzenia i jest dosłownie przykuty do łóżka. W obowiązkach prezydenta zastępuje go kilku sobowtórów. "Z pomocą przychodzi też technologia deepfake w trybie komunikacji wideo" - pisał w poniedziałek, 6 marca, autor kanału Generał SWR. Jak długo Putin będzie w takim stanie nie wiadomo. Wiadomo za to, że od pewnego czasu spędza część nocy tak, jak robił to Michael Jackson.

Putin chce być jak młody Bóg. "Całe noce tak spędza"

O sprawie donosi "RadarOnline". "Władimir Putin zaczął sypiać w kriogenicznej komorze tlenowej, próbując wyleczyć się ze wszystkich rzekomych problemów zdrowotnych". Chodzi o zbiornik podobny do tego, w jakim sypiał swego czasu nieżyjący już król popu. Podobno komora, warta kilka milionów dolarów, jest ustawiona w luksusowej rezydencji Putina we Wałdaju, gdzie mieszka z Aliną Kabajewą.

"Putin zwariował. Jest śmieszny"

"Jackson użył swojej kriokomory, aby spowolnić starzenie się, Putin podobno używa tej technologii, aby dostarczyć 15 razy więcej tlenu do ciała i narządów" - czytamy. Informator, na którego powołuje się serwis, nie ma wątpliwości. "Putin popadł w obłęd". "On już oficjalnie zwariował. Wchodzi do tej komory z tymi śmiesznie wyglądającymi okularami, białymi rękawiczkami, majtkami i skarpetkami i myśli, że to wyleczy go z jego bolączek. Nie wyleczy. Jest już za późno" - twierdzi źródło.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Michael Jackson żyje?
Michael Jackson żyje w Polsce? Kosmiczny występ Viki Gabor!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają