Putin spadł ze schodów i zdefekował. Wiadomo dlaczego! We trzech posadzili go na sofie

i

Autor: AP/Pavel Bednyakov Putin spadł ze schodów i zdefekował. Wiadomo dlaczego! "We trzech posadzili go na sofie"

Ależ wpadka!

Putin spadł ze schodów i zdefekował. Wiadomo dlaczego! "We trzech posadzili go na sofie"

2022-12-07 13:04

Parę dni temu media obiegła informacja o upokarzającym wypadku z udziałem Władimira Putina. Rosyjski prezydent miał spaść ze schodów w swojej rezydencji, a w wyniku upadku "mimowolnie zdefekować". Po incydencie podobno zaczęło się śledztwo, bo rosyjskie służby podejrzewały, że to zamach. Teraz okazuje się, że prawda mogła być zupełnie inna.

O wyjątkowo wstydliwym wypadku Władimira Putina (70 l.) poinformował autor konta General SWR na Telegramie. "Schodząc po schodach Putin jakoby upadł na kość ogonową i przewróciwszy się na bok zsunął się kilka stopni w dół; do incydentu doszło na oczach ochroniarzy, którzy pospieszyli mu na pomoc i wezwali lekarzy dyżurujących w rezydencji" - podał 2 grudnia kanał. Jego twórca, najprawdopodobniej były generał Służby Wywiadu Zagranicznego (SWR) Rosji, dodał też, że w wyniku upadku doszło "do mimowolnego wypróżnienia". "Putin cierpi na chorobę nowotworową układu pokarmowego, przez co ma poważne problemy z trawieniem, a uderzenie w kość ogonową spowodowało nagły ból i defekację". 

Putin spadł ze schodów i "popuścił". Wypadek czy zamach?

Zgodnie z kolejnymi doniesieniami, służby bezpieczeństwa Rosji otworzyły w tej sprawie śledztwo, ponieważ uważały, że to nie był wypadek, a czyjeś celowe działanie. "Nosi [Putin - przyp. red.] specjalne obuwie zapobiegające poślizgnięciu się, a schody w rezydencji uważane są za bezpieczne". Teraz pojawiają się głosy, że Putin mógł upaść, ponieważ zasłabł/zemdlał z powodu pogarszającego się stanu zdrowia. Putina podobno od razu chwyciło trzech ochroniarzy. Usadzili go na sofie, po czym wezwali lekarzy, którzy podali mu leki.

Kreml reaguje na doniesienia o defekacji Putina

Tymczasem Kreml zaprzecza, by w ogóle doszło do jakiegoś wypadku z udziałem Putina. Amerykańskie wydanie "Newsweeka" skontaktowało się z biurem prasowym rosyjskich władz z prośbą o komentarz do tej sprawy. Teraz opublikował odpowiedź jaką dostał. "Możemy powiedzieć, że jest to całkowicie nieprawdziwe" - napisano w wiadomości. 

Sonda
Czy Twoim zdaniem Władimir Putin cierpi na jakąś chorobę?
Express Biedrzyckiej - Były zastępca Sekretarza Generalnego NATO ds. operacji rozgryzł Putina! Mówi wprost o jego DESPERACJI
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany