Putin, wybuch

i

Autor: Shutterstock, youtube.com Putin, wybuch

"On wierzy w te brednie"

Putin zamknął się w bunkrze i wezwał szamanów. Kazał odprawić rytuał "płonącego ptaka"

2022-10-05 15:22

21 września ogłosił mobilizację, od kilku dni straszy użyciem broni atomowej, a w sobotę (1 października) podobno opuścił Kreml i uciekł do swojego luksusowego bunkra na Syberii. Tam "odwiedza miejsca mocy" i odpoczywa. Jak donosi kanał General SVR, wezwał do siebie szamanów i nakazał im odprawić rytuał. Tak Władimir Putin przygotowuje się do wojny nuklearnej?

Rosyjski kanał General SVR jest najprawdopodobniej prowadzony przez byłego oficera wywiadu, który wciąż ma swoje źródła na Kremlu. Niedawno pojawił się tam wpis, w którym można przeczytać, że w sobotę, 1 października, Władimir Putin pojechał do swojego bunkra na Syberii, gdzie "odpoczywa, odwiedzając »miejsca mocy« i podziwiając syberyjskie krajobrazy". Podobno od tego czasu zdążył już dwukrotnie spotkać się z szamanami - druga "sesja" nastąpiła zaraz po wizycie rosyjskiej minister kultury, Olgi Lubimowej.

Putin uciekł do bunkra. Wezwał szamanów

"Szamani odprawili dla Putina rytuał, w podsumowaniu którego powiedzieli, że »płonący ptak przynosi zwycięstwo i śmierć«, pozostawiając interpretację tego, kto, komu i co przynosi, bolesnej fantazji prezydenta" - czytamy na kanale. "Niezależnie od szamańskich bredni, które prezydent traktuje dość poważnie, Putin przygotowuje się do podjęcia kluczowych decyzji o rozpoczęciu taktycznego ataku nuklearnego z bunkra oddalonego od Moskwy" - zdradza dalej General SVR i dodaje, że do tego, prawdopodobnie najbezpieczniejszego w Rosji miejsca, oprócz najbliższych Putina [jego domniemanej kochanki Aliny Kabajewej i ich wspólnych dzieci oraz starszych córek Putina i ich partnerów - przyp. red.] nie będzie miał wstępu byle kto. "Nie wszyscy w rosyjskim kierownictwie mieli szczęście, na przykład Putin nakazał, w przypadku zagrożenia nuklearnego, ewakuować niezbędne minimum rosyjskich urzędników: przewodniczącego Dumy Państwowej, rządu, prokuratora generalnego, kierownictwo Rady Bezpieczeństwa (bez Miedwiediewa), kierownictwo administracji prezydenta, kierownictwo FSB, FSO, Służby Wywiadu Zagranicznego z rodzinami i tyle" - pisze autor kanału.

Putin uderzy bronią atomową? "Czas, aby trafił do szpitala"

Na koniec komentuje: "Najwyższy czas, aby Putin trafił do szpitala psychiatrycznego na przymusowe leczenie pod ścisłym nadzorem, ale najwyraźniej wszyscy są zainteresowani udziałem w eksperymencie pod hasłem: »Co się stanie, jeśli dasz idiocie możliwość zniszczenia świata?«".

Sonda
Czy wierzysz w to, że Putin nie żyje i zastępuje go sobowtór?
Express Biedrzyckiej - Pacek: "Władimir Putin nie może sobie pozwolić na przegraną, bo to będzie jego koniec" [EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki