Robiła selfie i spadła w przepaść! Wszystko przez Jamesa Bonda

2021-10-14 13:35
Zginęła, robiąc selfie
Autor: MUSTAFA TOR/WIKIPEDIA Zginęła, robiąc selfie

Tragedia tuż przy z najsławniejszych mostów kolejowych świata! Hatice Nur Karabulut (+21 l.) wraz z kuzynem Mazlumem Sozerim (26 l.) chcieli zrobić selfie na tle mostu Varda Viaduct w tureckiej Adanie, który pojawia się w słynnej scenie z filmu "Skyfall" o przygodach Jamesa Bonda. Niestety, poślizgnęli się na klifie i runęli w przepaść. Kobieta zginęła.

Chciała zrobić sobie zdjęcie, na którym byłaby jak prawdziwa dziewvzyna Bonda, ale skończyło się to tragicznie! Hatice Nur Karabulut (+21 l.) z Turcji zwiedzała prowincję Adana wraz z kuzynem Mazlumem Sozerim (26 l.), który przyleciał z Hiszpanii. Młodzi ludzie koniecznie chcieli zobaczyć piękny most kolejowy Varda Viaduct, który zagrał w słynnej scenie z filmu "Skyfall" o przygodach Jamesa Bonda. Ustawili się do pamiątkowego selfie na klifie, tak by w tle dobrze było widać filmowy most. W pewnym momencie Hatice straciła równowagę! Kuzyn chwycił ją za rękę, ale było za późno. Para zsunęła się z klifu!

NIE PRZEGAP: 90-latek poleciał w kosmos! Książę William nie wytrzymał

NIE PRZEGAP: "Kevin sam w domu" WRACA! Ale bez Kevina...

Sonda
Czy lubisz robić selfie?

26-latek przeżył i został zabrany do szpitala, jednak 21-latka runęła w 50-metrową przepaść na pewną śmierć. Zginęła na miejscu. Varda Viaduct powstał w latach 1906-1918, by połączyć linią kolejową Berlin i Basrę. Ma 98 metrów wysokości i 172 metry długości. W scenie otwierającej film "Skyfall" z 2012 roku Daniel Craig bije się z przeciwnikiem na dachu pociągu jadącego po moście. James Bond spada z mostu do wody po tym, jak snajperka oddaje strzał z klifu.

NIE PRZEGAP: Atak w Norwegii, 5 osób zastrzelonych z łuku. Kim jest sprawca? NOWE fakty

NIE PRZEGAP: Mały nosorożec uśpiony w zoo zaraz po narodzinach! Powód szokuje

Quiz. W tytule filmu brakuje jednego wyrazu. 8/10 to plan minimum!

Pytanie 1 z 10
Pulp...
Afera z filmem "Dziewczyny z Dubaju". Doda i Maria Sadowska wykorzystane?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE