"Kevin sam w domu" WRACA! Ale bez Kevina...

2021-10-14 11:00
Macaulay Culkin skończył 40 lat
Autor: EAST NEWS

Wielki powrót "Kevina samego w domu"! To już pewne - za miesiąc zobaczymy kontynuację familijnego hitu wszech czasów. W “Home Sweet Home Alone” znowu będziemy śledzić losy dziecka, które przypadkowo zostaje samo w domu i musi zmierzyć się z atakiem włamywaczy. Niestety, tradycji stało się zadość do tego stopnia, że znowu wszyscy zapomnieli o... Kevinie!

"Kevin sam w domu" wraca! Już 12 listopada na platformie streamingowej Disney+ zobaczymy kolejną kontynuację familijnego hitu wszech czasów. W “Home Sweet Home Alone” znowu będziemy śledzić losy dziecka, które przypadkowo zostaje samo w domu, podczas gdy jego rodzina poleciała na bożonarodzeniową wycieczkę. Tym razem do Tokio. 10-letni Max Mercer musi zmierzyć się z atakiem pary włamywaczy, podobnie jak Kevin McCallister w kultowym filmie z 1990 roku. Mało tego! W jednej ze scen “Home Sweet Home Alone” ujrzymy Devina Ratraya, który 31 lat temu grał Buzza, brata Kevina. Buzz został policjantem i w jednej ze scen widzimy jego odznakę z napisem “McCallister. Niestety, również tym razem wszyscy w całym tym zamieszaniu najwyraźniej zapomnieli o... Kevinie!

NIE PRZEGAP: Szok! Brytyjska księżna ujawniła swoją dietę. Nie unika alkoholu

NIE PRZEGAP: Atak w Norwegii, 5 osób zastrzelonych z łuku. Kim jest sprawca? NOWE fakty

Sonda
Czy "Kevin sam w domu" bez Macauleya Culkina ma sens?

Niestety - mimo wielkich nadziei fanów 41-letni Macaulay Culkin ogłosił już, że nie wystąpi w “Home Sweet Home Alone”. "Hej wszystkim. Wszyscy mnie o to pytają. NIE będzie mnie w kontynuacji "Kevina samego w domu". Mimo to życzę powodzenia wszystkim zaangażowanym w ten projekt" - napisał Culkin na Twitterze. Kto tym razem zagra zatem osamotnionego chłopca? W Maxa Mercera wcieli się gwiazda “Jojo Rabbit”, 12-letni Archie Yates. “Home Sweet Home Alone” to nie pierwsza kontynuacja hitu z 1990 roku. Był oczywiście "Kevin sam w Nowym Jorku" z 1992 roku, a potem dwa kolejne filmy, już bez Culkina: "Home Alone 3" z 1997 roku o "Home Alone 4: Taking back the house" z 2002 roku.

NIE PRZEGAP: 90-latek poleciał w kosmos! Książę William nie wytrzymał

NIE PRZEGAP: Madonna szokuje na okładce! Wygląda na 20 lat, a oto jej prawdziwe zdjęcie

Tom Cruise ma nową twarz, a pamiętacie jego stare filmy? 10/10 to nie mission impossible

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa słynny agent, w którego wciela się Cruise w serii "Mission: Impossible"?
Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE