Szok! Brytyjska księżna ujawniła swoją dietę. Nie unika alkoholu

2021-10-14 6:30
Kate, William, George, królowa Elżbieta, rodzina królewska
Autor: archiwum se.pl

Co jedzą i piją księżne w swoich pałacach? Niedawno ujawniono dietetyczny reżim Kate Middleton, a teraz kolejna sławna księżna odsłania przed poddanymi tajemnice swojego jadłospisu! Małżonka księcia nie kryła niczego, nawet swoich grzeszków i zamiłowania do alkoholu! Przy okazji poznajemy cały jej plan dnia. Nie uwierzysz!

Co za szczerość! Same rewelacje! Sławna księżna na łamach "New Idea" odsłoniła przed poddanymi tajemnice swojego codziennego jadłospisu! Sarah Ferguson (61 l.) nie kryła niczego, nawet dietetycznych grzeszków. Przy okazji poznajemy cały jej plan dnia. "Budzę się o 6:30. Mam bardzo wyraziste sny, więc najpierw zastanawiam się, czy to co widzę to jawa czy sen! Potem przez godzinę medytuję. Śniadanie to dla mnie najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Jem jajka na miękko z pełnoziarnistą grzanką i mandarynkę" - tak mówi Fergie o swoim poranku. Co z obiadem?

NIE PRZEGAP: Tego nie może jeść księżna Kate! Jak ona to wytrzymuje?!

NIE PRZEGAP: Królowa brytyjska ma kłopoty ze zdrowiem? Te zdjęcia bardzo niepokoją!

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

"Kiedy jestem w Royal Lodge [rezydencji Fergie i księcia Andrzeja na terenie zamku Windsor], jem grillowaną rybę lub kurczaka. Cukierki Skittles to moja grzeszna przyjemność! Lubię spotykać się z wnukiem Augustem. Robię wtedy odgłosy jak helikopter - w końcu jego babcia jest pilotem! Uwielbiam rozluźniać się ze szklanką burgunda. Bardzo z tym uważam po lockdownie! Lubię jeść porządną kolację, ale gotuję - nie umiem, nie mam do tego cierpliwości" - wyznaje Sarah Ferguson. Ciekawe, kto z rodziny królewskiej zdobędzie się jeszcze na takie osobiste wyznania?

NIE PRZEGAP: Szokujące słowa o synu księżnej Kate! Tego nikt nie wiedział o George'u

NIE PRZEGAP: Tom Cruise ma nową twarz! Trudno go poznać, co on sobie zrobił?!

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Ciągła dieta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE