MECHAPIES strzeże Nowego Jorku! Niezwykły robot w policji, musisz go zobaczyć

2021-02-25 12:00 zw

Niezwykły nowy funkcjonariusz w Nowym Jorku! Policja przyjęła w swoje szeregi... robota. Urządzenie ma cztery mechaniczne nogi i przypomina sztucznego psa, dlatego zostało nazwane Digidog, co można przetłumaczyć mniej więcej jako "Mechapies". Robot przydaje się wszędzie tam, gdzie trzeba wejść i rozpoznać sytuację, ale jest to bardzo niebezpieczne dla ludzi. Dzielny Mechapies sprawdził się już w niejednej akcji. Jakie były jego przygody?

Takiego policjanta jeszcze w Nowym jorku nie było! Funkcjonariusze przyjęli w swoje szeregi najnowocześniejszego robota stworzonego przez naukowców z Boston Dynamics. Robot ma cztery nogi i przypomina sztucznego psa, dlatego został nazwany Digidog, co można przetłumaczyć mniej więcej jako "Mechapies". Jego twórcy nazwali go "Spot", ale policjanci nadali mu nowe imię. To nie jedyna zmiana, jaka czekała Mechapsa na służbie. Bo chociaż początkowo był żółty, to ostatecznie przemalowano go na niebiesko. Czym zajmuje się czworonożny robot w policji? Przede wszystkim przydaje się tam, gdzie trzeba wejść i rozpoznać sytuację, ale jest to bardzo niebezpieczne dla ludzi.

NIE PRZEGAP: NAJSEKSOWNIEJSZA babcia świata ujawniła swój sekret! Aż trudno w to uwierzyć

Robot, który może pomóc personelowi medycznemu
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze