Rosjanka odgryzła palec! Powodem awantura o pufę plażową

i

Autor: @dailystar, www.instagram.com/monika_sozanska, shutterstock

Awantura w kurorcie

Rosjanka odgryzła palec na oczach Polki! Powodem awantura o pufę plażową

2023-02-05 11:26

Wielka awantura na plaży! Wściekła rosyjska turystka po kłótni o pufę plażową odgryzła kawałek palca koleżance sławnej Polki! Monika Sozanska, niemiecka szpadzistka polskiego pochodzenia, opowiedziała o krwawym incydencie w mediach społecznościowych. Zdjęcia szokują! Co tam się działo?

Rosjanka odgryzła je kawałek palca! Powodem awantura o pufę plażową w kurorcie

Kłótnia o pufę plażową sprawiła, że polała się krew! Monika Sozanska, niemiecka szpadzistka polskiego pochodzenia dziś zajmująca się projektowaniem biżuterii, opowiedziała o krwawym incydencie w mediach społecznościowych. Córka szpadzisty Piotra Sozanskiego wybrała się do Tajlandii z koleżanką, pochodzącą z Wielkiej Brytanii Angeliną H. (42 l.). Gdy kobiety weszły na plażę, zauważony wolną pufę. Angelina H. sięgnęła po nią, a wtedy jak spod ziemi wyłoniła się rosyjska turystka! Vavara G. (32 l.) też chciała dobrać się do wygodnego mebla. Zaatakowała przyjaciółkę Polki. Interweniowała obsługa, przyznając rację Angelinie H. Ale żądna zemsty Rosjanka w pewnym momencie... odgryzła rywalce kawałek palca!

Krew lała się strumieniami! "To było jak z horroru"

Jak relacjonuje Monika Sozanska, krew lała się strumieniami, "To było jak z horroru" - opowiada w mediach społecznościowych szpadzistka. Rosjanka wypluła odgryziony kawałek palca i śmiejąc się, próbowała uciec. Jednak w międzyczasie wezwano już policję. Vavara G. i jej mąż zostali zatrzymani. Niestety, według relacji Moniki Sozanskiej udało im się ostatecznie uciec z tajskiej wyspy po tym, jak udali, że idą do hotelu po swoje paszporty. Nie wiadomo, czy rosyjskiej parze uda się wymigać od odpowiedzialności za atak.

Sonda
Czy byłeś/byłaś kiedyś świadkiem sąsiedzkiej awantury?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Gdzie leży ten kraj? "Jest Hiszpania za górami..."

Pytanie 1 z 10
Gdzie jest położona Turcja?
Robert El Gendy złamał palec podczas treningu! 'Trzeba ratować palca'
Nasi Partnerzy polecają