Rosjanka uprawiała seks na wulkanie. Teraz ma poważne kłopoty!

2021-05-04 12:15 Zofia Dąbrowska
Malownicze i groźne wulkany
Autor: Shutterstock Wulkan Tungurahua w  Ekwadorze ostatni cykl wzmożonej aktywności rozpoczął w 1999 roku. Na zdjęciu podczas erupcji

Rosyjska piękność napytała sobie biedy przez chwile uniesień na wulkanie! Veronika Troszina (22 l.) dała się porwać wichrom namiętności, kiedy wraz ze swoim partnerem Michaiłem Morozowem (26 l.) wypoczywali na gorącej wyspie Bali. Niestety, na miejsce igraszek wybrali sobie święte dla Balijczyków miejsce. Nie dość, że uprawiali seks na szczycie czynnego wulkanu Batur, to jeszcze nagrali swoje nagie wyczyny i wrzucili film do internetu. Teraz mogą trafić za kratki!

Przez seks na wulkanie rosyjska ślicznotka może trafić za kraty! Veronika Troszina (22 l.) z Sankt Petersburga wraz ze swoim partnerem Michaiłem Morozowem (26 l.) wypoczywali na gorącej wyspie Bali. Postanowili wybrać się na spacer szlakiem prowadzącym na szczyt czynnego wulkanu Batur, gdzie znajduje się również świątynia. Wspinając się wśród malowniczych widoków, poczuli zew namiętności. Niestety, na miejsce igraszek wybrali sobie święte dla Balijczyków miejsce. Nie dość, że uprawiali seks na szczycie czynnego wulkanu Batur, to jeszcze nagrali swoje nagie wyczyny i wrzucili film do internetu, jako że Veronika to nie tylko miłośniczka turystyki górskiej, ale także rosyjska gwiazda porno.

NIE PRZEGAP: Cezary Gmyz oburzony! Wszedł do niemieckiego sklepu i zobaczył TO

Teraz mogą trafić za kratki! Balijczycy są oburzeni całym zajściem, bo wulkan Batur uważany jest za miejsce należące do bóstwa Brahmy, często przedstawianego jako pierścień ognia. Indonezyjska policja wpadła na trop nagrania z igraszek na wulkanie i zaczęła szukać frywolnej pary Rosjan. Ci zaś zdążyli w porę czmychnąć do ojczyzny. Wszystko wskazuje na to, że na Bali nie mają już czego szukać, bo grozi im tam pobyt w więzieniu. Za zbezczeszczenie góry grozi im po dwa lata i osiem miesięcy więzienia.

NIE PRZEGAP: Wielka PRZEPOWIEDNIA o rodzinie królewskiej! Koniec monarchii i ostatni władca

Seks w centrum miasta! Gorące sceny przed miejską przychodnią w Sycowie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze