Rosyjski samolot wojskowy wpadł do morza! Sprzeczne informacje ws. pilota

i

Autor: SHUTTERSTOCK, TWITTER Rosyjski samolot szturmowy Su-25 wpadł do Morza Azowskiego, w pobliżu Jejska w rosyjskim Kraju Krasnodarskim

Wszystko się nagrało!

Rosyjski samolot wojskowy spadł do morza! Sprzeczne informacje ws. pilota [WIDEO]

2023-07-17 17:25

Rosyjski samolot szturmowy Su-25 wpadł do Morza Azowskiego, w pobliżu Jejska w rosyjskim Kraju Krasnodarskim. Agencja reutera poinformowała o wypadku w poniedziałek, 17 lipca. Na wideo nagranym przez świadka widać, jak maszyna wpada do wody, ale jej pilot zdołał się katapultować. Nie wiadomo, czy przeżył, bo w tej sprawie docierają sprzeczne informacje.

Wypadek rosyjskiego samolotu szturmowego. Spadł do Morza Azowskiego

Nad Morzem Azowskim doszło do wypadku rosyjskiego samolotu szturmowego Su-25, który spadł do wody z dużej wysokości - poinformowała w poniedziałek, 17 lipca, agencja Reutera, którą cytuje PAP. Całe zdarzenie, do którego doszło w pobliżu Jejska w rosyjskim Kraju Krasnodarskim, nagrał jeden ze świadków. Na wideo widzimy maszynę poruszającą się ze znaczną prędkością, która sukcesywnie obniża tor lotu, by w końcu uderzyć z dużą mocą o taflę wody. Co prawda jej pilot zdążył się katapultować, ale nie wiadomo ostatecznie, czy przeżył - Władze Kraju Krasnodarskiego podały, że tak, ale serwis Mash napisał, że uczestnik wypadku samolotu zmarł po przetransportowaniu na brzeg. Serwis Baza Su-25 dodaje, że maszyna najprawdopodobniej wykonywała lot szkoleniowy, a wstępna przyczyną wypadku była awaria silnika.

Sonda
Boisz się latać samolotem?
Bus spłonął w centrum Lublina. Dym widoczny był z wielu kilometrów