Rosyjski żołnierz obciął genitalia jeńcowi wojennemu

i

Autor: shutterstock

Co za bestialstwo!

Rosyjski żołnierz obciął genitalia ukraińskiemu jeńcowi! Szokujące nagranie trafiło do sieci

2022-07-29 17:13

Dla rosyjskich zwyrodnialców nie ma granic. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak pochodzący z Czeczenii rosyjski wojskowy obcina genitalia związanemu ukraińskiemu jeńcowi. To kolejny dowód bestialstwa, jakiego dopuszcza się armia Putina w Ukrainie.

Szokujące nagranie z bestialskich tortur opublikowała na Twitterze ukraińska posłanka Inna Sovsun. - Rosyjski żołnierz z Czeczenii z batalionu Achmat obciął genitalia ukraińskiemu jeńcowi. To jest to, co rosyjscy naziści robią w Ukrainie. Dajcie Ukrainie broń, której potrzebuje i raz na zawsze zakończy ten koszmar. Świat nie może udawać, że takie rzeczy się nie dzieją - napisała Sovsun, dodając wideo, na którym widać było cały proceder. Po jakimś czasie Twitter je zablokował ze względu na naruszenie standardów. Jak podały niektóre media, obcięcie genitaliów odbyło się przy pomocy noża kancelaryjnego.

Czytaj również: Putin powiedział, kiedy skończy wojnę! Taki jest jego warunek

- Rosyjscy propagandyści z zachwytem pokazali, jak grupa nieludzi kaleczy ukraińskiego jeńca. To wszystko, co powinien wiedzieć świat – Rosja to kraj ludożerców, którzy delektują się torturami i zabójstwami. Mgła wojny nie pomoże katom uniknąć kary. Zidentyfikujemy i złapiemy każdego - skomentował całą sprawę Mychajło Podolak, doradca ukraińskiego prezydenta. Obecnie trwa ustalanie, który żołnierz jest odpowiedzialny za to okrucieństwo.

Czytaj także: Zadźgał babcię i wujka pod osłoną nocy! 22-letni Michał usłyszał zarzuty

Sonda
Kiedy skończy się wojna na Ukrainie?
Express Biedrzyckiej: Gen. Waldemar Skrzypczak: Rosjanie są w kryzysie. To nie przerwa operacyjna

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki