Scarlett Johansson wzięła ŚLUB! Zobacz jej NAJSEKSOWNIEJSZE zdjęcia

2020-10-30 11:00 zw

Czarna Wdowa już nie jest do wzięcia! Scarlett Johansson (35 l.) wzięła sekretny ślub ze swoim ukochanym Colinem Jostem (38 l.). Do samego końca gwiazdorskiej parze udało się utrzymać uroczystość w tajemnicy. Ujawnili prawdę w bardzo nietypowy sposób!

Jedna z najseksowniejszych gwiazd Hollywood znów stanęła na ślubnym kobiercu! Scarlett Johansson (35 l.) wzięła sekretny ślub ze swoim ukochanym, komikiem Colinem Jostem (38 l.), który występuje w sławnym programie "Saturday Night Live". Para utrzymała uroczystość w wielkiej tajemnicy, a ujawniła prawdę w nietypowy sposób, poprzed organizację charytatywną dożywiającą ubogich - Meals on Wheels America.

Jednocześnie poprosili o datki na rzecz tej instytucji zamiast o prezenty ślubne. To trzecie małżeństwo gwiazdy "Między słowami". W latach 2008-2011 była żoną Ryana Reynoldsa, jej drugi mąż to francuski dziennikarz Romain Dauriac, z którym ma córkę. Rozwiedli się 3 lata temu, krótko po tym Scarlett zaczęła spotykać się właśnie z Jostem. Para zaręczyła się w maju 2019 roku.

Super Raport 29.10 (Goście: Bartosz Arłukowicz - PO oraz prof. Maria Gańczak - epidemiolog)
Najnowsze