Sean Penn znów w Ukrainie. Przeprowadził z Zełenskim szczerą rozmowę. Zrobi to!

i

Autor: Art Service/Super Express, AP Słynny aktor po raz kolejny pojawił się w Kijowie

Sean Penn znów w Ukrainie. Przeprowadził z Zełenskim szczerą rozmowę. Zrobi to!

2022-06-29 14:54

To już druga wizyta znanego aktora w Kijowie. Sean Penn we wtorek, 28 czerwca, po raz kolejny gościł w Kijowie, u prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Po raz pierwszy był tam 24 lutego, gdy zaczęła się wojna. Teraz miał dla Zełenskiego dobre wieści. "Sean, dziękuję za wsparcie naszego państwa i naszego narodu!" - napisał po wtorkowym spotkaniu ukraiński przywódca.

"Miło cię znowu widzieć. Zapraszam!" - takimi słowami powitał Seana Penna (61 l.) Wołodymyr Zełenski. Aktor przyjechał do Kijowa po raz drugi od początku wojny. Cel jego wizyt jest jasny: gwiazdor realizuje film dokumentalny o rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Po raz pierwszy spotkał się z Zełenskim tuż po wybuchu wojny. "Od pierwszego dnia inwazji na pełną skalę był w Kijowie i na własne oczy widział, czym jest rosyjska agresja" - komentował po wtorkowym (28 czerwca) spotkaniu prezydent Ukrainy. "Cały świat wkrótce będzie mógł zobaczyć całą prawdę o wojnie dzięki jego filmowi. Sean, dziękuję za wsparcie naszego państwa i naszego narodu!" - pisał Zełenski na Telegramie.

Sean Penn w Ukrainie: jaki był cel wizyty?

Sean Penn opowiedział mu o aktualnych pracach nad filmem, a także o tym, co jeszcze chciałby w nim zawrzeć. Poinformował prezydenta Ukrainy, że ma zamiar odwiedzić najbardziej zniszczone wojną ukraińskie miasta, w tym między innymi Buczę i Irpień - podała ukraińska telewizja TSN.

CZYTAJ TAKŻE: Putin pozbył się swojego "pupila". Aleksander Dwornikow był pijakiem i "wydawał śmieszne rozkazy"

Express Biedrzyckiej - płk Andrzej Kruczyński: Wojna wymknęła się Rosji spod kontroli

Gwiazdy Hollywood w Ukrainie

Sean Penn, dwukrotny laureat Oscara, nie jest jedyną gwiazdą, jaka od początku wojny pojawiła się w Ukrainie. Kilka tygodni temu do Lwowa przyjechała Angelina Jolie. Spotkała się z między innymi z dziećmi uratowanymi z Mariupola. W Ukrainie był także Ben Stiller: przybył do Kijowa na spotkanie z ukraińskim prezydentem. Z kolei w Przemyślu, tuż przy granicy z Ukrainą, jako wolontariusz pracował na rzecz uchodźców Liev Schreiber.

CZYTAJ TAKŻE: Tak żyje Putin: wodospad w salonie, własny browar, 600-metrowa kuchnia. Co za luksus!

Sonda
Czy to dobrze, że znani ludzie odwiedzają objętą wojną Ukrainę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE