Nieślubny syn króla Karola III miał związek z księżną Dianą? Wiedziała o mnie. Pisał do jej kochanka!

i

Autor: AP/Jon Super; Facebook/Simon Charles Dorante-Day Nieślubny syn króla Karola III miał związek z księżną Dianą? "Wiedziała o mnie". Pisał do jej kochanka!

"Wiedziała o mnie"

Rzekomy syn króla Karola III miał związek z księżną Dianą? Pisał do ojca jej kochanka!

2022-10-03 10:45

Mieszkający w Australii Simon Dorante-Day (56 l.) twierdzi, że jest nieślubnym synem króla Karola III i Camilli Parker-Bowles. Przy okazji śmierci królowej Elżbiety II ujawnił, że pisał do niej listy, w których błagał, by nakazała synowi zrobić test DNA. Teraz mówi, że w całą sprawę zamieszana była także była żona Karola, księżna Diana. Dorante-Day był w kontakcie z rodziną jej kochanka, Dodiego Al-Fayeda.

Dorante-Day, australijski inżynier i ojciec dziewięciorga dzieci, urodził się w brytyjskim Portsmouth w 1966 roku. Karol, ówczesny książę, a obecny król, miał wtedy 17 lat, a Camilla Parker Bowles, obecna królowa małżonka, 18 lat. Do poczęcia ich "sekretnego" syna miało więc dojść na długo, zanim tych dwoje połączyło wielkie uczucie, które później, na wiele lat, w czasie których Karol był związany z Dianą Spencer, zgasło, by odrodzić się na dobre po śmierci Lady Di.

Nieślubny syn Karola III: "Adoptowali mnie, gdy miałem 8 miesięcy"

Zgodnie z tym, co mówi Dorante-Day, został adoptowany jako 8-miesięczne dziecko, a potem szybko wywieziony z Wielkiej Brytanii, by informacja o nieślubnym synu nastoletniego księcia nie przedostała się do opinii publicznej. Adopcyjni dziadkowie Simona podobno pracowali w Pałacu Buckingham, a o tym, kim tak naprawdę jest, powiedzieli mu podczas podróży do Wielkiej Brytanii w 1998 roku. Od tamtej pory Dorante-Day próbuje dociec swoich praw, jako najstarszy syn Karola, a więc automatycznie prawowity następca tronu. Niedługo po śmierci królowej Elżbiety II ujawnił treść listów, jakie w ostatnim czasie pisywał do "królowej babci". Błagał w nich, by zmusiła swojego syna, Karola, do tego, by poddał się badaniom DNA. Opisywał także przerażające zabiegi, jakim w dzieciństwie został poddany, by "zatrzeć ślady jego prawdziwego pochodzenia". "Moje oczy były niebieskie, ale przymusowo zostały zmienione na brązowe, gdy miałem osiem lat. Z kolei dwa moje zęby opiłowano, gdy miałem 15 lat" - pisał. Teraz okazuje się, że w całą sprawę była zamieszana również księżna Diana, a także jej kochanek, miliarder Dodi Al-Fayed.

Simon Dorante-Day: "Diana wiedziała, że istnieję. Chciała to upublicznić"

"Jestem pewien, że Diana wiedziała o moim istnieniu, że była w stanie poskładać wszystkie elementy tej układanki" - mówił Dorante-Day. Twierdzi też, że miała zamiar ujawnić te wszystkie rewelacje. "Ona powiedziałaby prawdę, ale nie zdążyła. Zginęła w wypadku". Feralnej nocy w Paryżu Diana jechała limuzyną razem ze swoim ówczesnym ukochanym, miliarderem Dodim Al-Fayedem. Dorante-Day uważa, że on także wiedział o wszystkim. "Po śmierci Diany napisałem list do jego ojca, Mohameda Al-Fayeda. Opisałem całą moją historię, przyznałem kim jestem. Jedną z największych obaw Diany zawsze było to, że Karol ma nieślubne dziecko. Chciałem, żeby wszyscy wiedzieli, że miała rację" - mówił. 

Sonda
Czy wierzysz, że Simon Dorante-Day jest synem Karola i Camilli?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają