Kristina Baikova

i

Autor: Instagram

Zagadkowa śmierć

Seksowna prezes banku wypadła z okna! Tajemniczy zgon w Rosji

2023-06-30 8:40

Kolejna wpływowa osoba w Rosji ginie w tajemniczych okolicznościach! Kristina Bajkowa (28 l.) wypadła z okna na jedenastym piętrze, ginąc na miejscu. Była wiceprezesem Loko Banku, a prywatnie lubiła pokazywać na Instagramie swoje zdjęcia, pozując w bikini w luksusowych kurortach podczas wakacji. Majętni Rosjanie dziwnie często wypadają ostatnio z okien.

Piękna wiceprezes banku wypadła z okna na 11. piętrze! Kristina Bajkowa zginęła na miejscu. Kolejny tajemniczy zgon w Rosji

Kolejna rosyjska szycha wypadła z okna w zagadkowych okolicznościach! Tym razem to seksowna pani wiceprezes banku. Jak pisze "Daily Mail", Kristina Bajkowa (28 l.) wypadła z okna na jedenastym piętrze apartamentu, ginąc na miejscu. Działo się to przy Chodyskim Bulwarze w Moskwie. W chwili tragedii 28-latka była w apartamencie z 34-letnim przyjacielem, którego zaprosiła na drinka. Była wiceprezesem Loko Banku, a prywatnie lubiła pokazywać na Instagramie swoje zdjęcia, pozując w bikini w luksusowych kurortach podczas wakacji. W sprawie śmierci Bajkowej wszczęto śledztwo. Czy to było samobójstwo? Majętni Rosjanie dziwnie często wypadają ostatnio z okien. Amerykański wojskowy David Petraeus powiedział nawet ostatnio, że Jewgienij Prigożyn "powinien uważać na otwarte okna" na Białorusi, gdzie przebywa po przerwanym buncie w Rosji.

Bogaci i wpływowi Rosjanie często rzucają się z okien. Wśród nich ważna urzędniczka i krytyk Putina

Wcześniej z okna wypadła między innymi 58-letnia Marina Yankina, szefowa departamentu wsparcia finansowego Ministerstwa Obrony dla Zachodniego Okręgu Wojskowego, poprzednio pracująca w Federalnej Służbie Podatkowej. Z kolei 26 grudnia Paweł Antonow, najbogatszy poseł rosyjskiej Dumy i krytyk Putina zginął w Indiach, wypadając z okna hotelu. Od wybuchu wojny na Ukrainie przez świat przetoczyła się też fala zagadkowych zgonów rosyjskich oligarchów.

Sonda
Czy wkrótce skończą się rządy Putina w Rosji?

QUIZ. Z jakiej książki jest ta postać? Masz mniej niż 8 na 12? Nikomu się nie przyznawaj!

Pytanie 1 z 12
To powinno być proste! Pachniała bzem i agrestem. Yennefer z Vengerbergu to bohaterka wykreowana przez:
Pszczel o rosyjskich oligarchach: "Dla nich ta wojna jest bezsensowna i niezgodna z interesami" [Express Biedrzyckiej]