Putin z nową diagnozą. Jest fatalnie, wkrótce zacznie ostrą terapię. Ktoś go zastąpi

i

Autor: AP Putin z nową diagnozą. Jest fatalnie, wkrótce zacznie ostrą terapię. "Ktoś go zastąpi"

Najnowsze ustalenia!

Stan Putina drastycznie się pogorszył?! Wkrótce zacznie ostrą terapię. "Ktoś go zastąpi"

2023-02-20 17:22

Władimir Putin (70 l.) jest śmiertelnie chory? Tak wynika z ustaleń wywiadów i aktywistów, którzy mają swoje źródła na Kremlu. Rosyjski prezydent podobno cierpi między innymi na nowotwór trzustki i chorobę Parkinsona. Najnowsze informacje sugerują, że jego stan w ostatnich dniach bardzo się pogorszył. Już wkrótce ma zostać poddany terapii onkologicznej, która uniemożliwi mu rządzenie. Padła data!

Parkinson, rak tarczycy, trzustki, krwi - te wszystkie schorzenia od lat przypisuje się Władimirowi Putinowi. Od momentu, gdy rok temu rosyjski prezydent najechał na Ukrainę, stanem jego zdrowia interesuje się właściwie cały świat. Raz po raz do mediów trafiają kolejne rewelacje na temat chorób Putina i przebiegu ich leczenia, za które w dużej mierze odpowiadają lekarze z Zachodu. Dyktator podobno nie rusza się nigdzie bez liczącej czasem nawet 13 osób obstawy lekarskiej, na badania i leczenie jeździ siecią tajnej kolei, która kursuje spod Kremla, a także regularnie korzysta z "medycyny alternatywnej", kąpiąc się np. we krwi jelenia. 

Z Putinem coraz gorzej? Fatalne wyniki badań

O tym, że Putin niemal stoi nad grobem mówi się już od kilku miesięcy - i prawdopodobnie właśnie dlatego niedawno utajnił całkowicie dokumenty, które mogą wskazywać na jakie schorzenia cierpi i w jaki sposób się leczy. Na razie jednak na nic się to zdało, bo na Kremlu wciąż są ludzie, którzy chętnie opowiadają o tym, co się dzieje w bezpośrednim otoczeniu prezydenta. I właśnie od takich osób informacje ma autor telegramowego kanału Generał SWR, który jest najprawdopodobniej byłym generałem Służby Wywiadu Zagranicznego (SWR) Rosji. W poniedziałek, 20 lutego przekazał, że "w weekend Putin przeszedł kolejne badania lekarskie".

Putin zrezygnuje z obowiązków? Terapia wkrótce się zacznie

"Ostatnia terapia nie dała oczekiwanych rezultatów i została przepisana nowa, na podstawie wyników badań, która rozpocznie się 5 marca. To może i najprawdopodobniej wpłynie poważnie na plany i decyzje prezydenta w najbliższych dniach. Pogorszenie stanu zdrowia oznacza brak możliwości, aby prezydent podczas terapii mógł aktywnie uczestniczyć w różnych wydarzeniach, a także w pełni uczestniczyć w kierowaniu »specjalną operacją wojskową«". Generał SWR sugeruje, że Putina ktoś będzie musiał zastąpić. Będzie to sobowtór, czy może osoba, która ma ochotę przejąć w Rosji władzę?

Listen to "Poznajemy historię Władimira Putina - najbardziej znienawidzonego człowieka świata" on Spreaker.
Sonda
Czy Putin przegra wojnę?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o tym ile jeszcze będzie rządził Putin