Syn królowej Elżbiety bawił się z MOLESTATORKĄ DZIECI?! Są nagrania

2020-08-02 8:28 PMar
Królowa Elżbieta i książę Andrzej
Autor: East News

Samobójstwo milionera Jeffreya Epsteina wcale nie zamknęło bulwersującej sprawy wykorzystywania nieletnich dziewcząt w jego posiadłościach. W areszcie przebywa również Ghislaine Maxwell, przyjaciółka i współpracowniczka Epsteina. Ujawnione po 5 latach sądowe dokumenty wskazują, że i ona uprawiała seks z 15-letnimi dziewczynami. Ona również miała znać księcia Andrzeja, czyli syna królowej Elżbiety II, i razem z nim bawić się na przyjęciach organizowanych przez Epsteina.

Do tej pory w tej mrocznej i bulwersującej historii mówiło się głównie o Epsteinie, który wykorzystywał w swoich posiadłościach nieletnie dziewczyny, które zatrudniał jako masażystki. Niepełnoletnie miały być później szantażowane, dzięki czemu przez lata prawda o jego haniebnych praktykach nie wychodziła na jaw. Ghislaine Maxwell uważana była do tej pory za jego współpracowniczkę, która pomagała mu w organizacji imprez i kaperowanie jego przyszłych ofiar. Opublikowane właśnie akta sądowe sprzed 5 lat rzucają jednak nowe światło na tą postać.

Decyzją sądu w USA ujawniono właśnie dokumenty zawierające m.in. cytaty z przesłuchania Virginii Giuffre. Kobieta jest główną oskarżycielką Epsteina i Maxwell. To dzięki niej cała sprawa wyszła na jaw i to ona doprowadziła do zainteresowania prokuratury działaniami księcia Andrzeja.

Opublikowane zeznania wskazują, że już w 2005 roku oskarżano Maxwell o seksualne wykorzystywanie nieletnich. Co więcej, Ghislaine sama miała chętnie uczestniczyć w orgiach z nieletnimi.

Proces w sprawie Maxwell ma się rozpocząć już niedługo. Jednym z głównych dowodów w sprawie mają być nagrania z posiadłości Epsteina, jednak nie wiadomo, czy nie zostaną one utajnione.

Napadł na kobietę i ją molestował. Szuka go policja. Widziałeś dzwoń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze