Epstein chciał SZANTAŻOWAĆ księcia Andrzeja? Nowe fakty w sprawie miliardera

2020-07-31 21:16 mw
Przyjaciel Trumpa powiesił się w celi! Tajemnicza śmierć Jeffreya Epsteina
Autor: AP Przyjaciel Trumpa powiesił się w celi! Tajemnicza śmierć Jeffreya Epsteina

Ofiara miliardera, który miał urządzić wyspę pedofilów, na którą zjeżdżały sławy ze świata polityki i kultury, twierdzi, że została zmuszona do seksu z księciem Andrzejem, synem królowej Elżbiety II. Jeffrey Epstein urządzając orgię z udziałem księcia miał tym samym go… szantażować. Rewelacje pojawiły się na trwającym procesie w Stanach Zjednoczonych.

Według niedawno opublikowanych dokumentów sądowych, miliarder Jeffrey Epstein, który organizował seks-imprezy na swojej wyspie z udziałem nieletnich, rzekomo próbował zebrać materiały obciążające księcia Andrzeja, zmuszając nieletnią dziewczynę do uprawiania z nim seksu. Tak wynika z dokumentów sporządzonych przez sąd w Nowym Jorku. Do spotkania miało dojść na słynnej prywatnej wyspie zmarłego miliardera, a Epstein miał poinstruować dziewczynę, zwaną Jane Doe #3, aby „dała księciu wszystko, czego zażądał, i poinformowała go o szczegółach wykorzystywania seksualnego”.

Dokumenty są częścią toczącej się od 2015 roku sprawy między Epsteinem i jego byłą dziewczyną, Ghislaine Maxwell, oraz 36-letnią Virginią Roberts Giuffre, która oskarżyła parę o wykorzystywanie seksualne. Twierdziła także, że została zmuszona do seksu z księciem Andrzejem, czemu Epstein zaprzeczał. Przyjaciel księcia Andrzeja powiedział: „Amerykański federalny sąd apelacyjny powiedział w 2019 r., że zarzuty te należy traktować z„ najwyższą ostrożnością ”. Zarzuty nie są tym samym, co fakty, co jest podstawową przesłanką, na której opiera się sprawiedliwość. Zobaczmy, czy te zarzuty się potwierdzą, ponieważ niewielu z księcia tak robi - gdzie jest dowód?”. Z dokumentów sądowych nie wynika, czy Jane Doe #3 to Giuffre.

Rewelacje pewnie nigdy nie ujrzałyby światła dziennego, gdyby nie decyzja sądu. Przyjaciółka zmarłego Epsteina, Maxwell, została zatrzymana przez policję do sprawy po tym jak się ukrywała. Jej prawnik zażądał, aby szczegóły procesu nie trafiły do opinii publicznej, jednak sąd odrzucił tę prośbę. 

CBŚP zatrzymało 23-latka podejrzanego o przygotowania do uprowadzenia dziecka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze