Szczere słowa o Meghan Markle i miłości Harry'ego! Tego nikt sie nie spodziewał

i

Autor: AP/Matt Dunham Szczere słowa o Meghan Markle i miłości Harry'ego! Tego nikt sie nie spodziewał

Rodzina królewska

Szczere słowa o Meghan Markle i miłości Harry'ego! Tego nikt sie nie spodziewał

2022-11-29 9:00

Przyjaciel męża królowej brytyjskiej ujawnia kolejne rewelacje na temat rodziny królewskiej! W mającej ukazać się w grudniu książce Gyles Brandreth zdradził, co królowa Elżbieta II naprawdę myślała o Meghan Markle i jakie zastrzeżenia miała wobec jej związku z księciem Harrym. Można być bardzo zaskoczonym tymi doniesieniami!

Królowa Elżbieta II trafnie oceniła związek Meghan Markle i księcia Harry'ego? Ujawniono szczere słowa monarchini

Meghan Markle i książę Harry odeszli z brytyjskiej rodziny królewskiej na przełomie 2019 i 2020 roku. Osiedlili się najpierw w Kanadzie, a potem w Stanach Zjednoczonych, gdzie szybko udzielili pamiętnego wywiadu dla Oprah Winfrey. Przedstawili royalsów jako niewolących ich rasistów, czym wywołali falę oburzenia, a nawet oficjalne, choć dyplomatyczne dementi Pałacu Buckingham. Jednak nawet w tym wywiadzie Meghan Markle podkreślała, że akurat do królowej Elżbiety II nie ma żadnych zastrzeżeń. "Była dla mnie jak babcia" - powiedziała u Oprah Winfrey. Co królowa Elżbieta II naprawdę myślała o Meghan Markle i jakie zastrzeżenia miała wobec jej związku z księciem Harrym? Teraz ujawnił to przyjaciel księcia Filipa, męża królowej brytyjskiej! W mającej ukazać się w grudniu książce "Elżbieta. Intymny portret" Gyles Brandreth napisał, jak zmarła we wrześniu tego roku monarchini reagowała na Meghan Markle.

Królowa brytyjska polubiła Meghan, ale uważała, że uczucie wnuka do narzeczonej jest zbyt silne

Otóż zdaniem autora mającej się niebawem ukazać książki o Elżbiecie II, królowa polubiła Meghan Markle, kiedy książę Harry przedstawił ją jako swoją narzeczoną. Pochwalała jego wybór żony, co może zaskoczyć wielu. Miała jednak pewne zastrzeżenia... Jak pisze Gyles Brandreth, królowa uważała, że Harry jest "nieco zbyt mocno zakochany" w amerykańskiej ukochanej. Jak celne było spostrzeżenie monarchini, wiemy dzisiaj, kiedy jest jasne, jak wielki wpływ potrafiła wywrzeć na męża Meghan Markle.

Sonda
Trzymasz stronę Meghan czy Pałacu?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Co Walijczycy sądzą o śmierci Elżbiety II i nowym królu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają