Szok! Martwa kobieta urodziła dziecko

2014-02-14 3:00 zw

Kobieta w stanie śmierci mózgowej urodziła zdrowego synka! Lekarze podtrzymywali jej czynności życiowe, by ratować dziecko. Potem odłączyli ją od aparatury.

- Kochanie, strasznie mnie boli głowa, skocz do apteki po tabletki - poprosiła Robyn Benson (†32 l.) swojego męża Dylana (32 l.). Kanadyjka była w szóstym miesiącu ciąży. Dylan wyszedł z domu, a gdy wrócił, nieprzytomna żona leżała na podłodze. W szpitalu lekarze stwierdzili rozległy wylew. Przekazali Dylanowi tragiczną wiadomość - doszło do śmierci mózgu. Ale dziecko w brzuchu Robyn żyło. Lekarze postanowili o nie walczyć. Przez 6 tygodni sztucznie utrzymywali kobietę przy życiu. Kilka dni temu nie mogli już dłużej czekać i zrobili cesarskie cięcie. Na świat przyszedł zdrowy chłopiec, Iver Cohen. Ojciec wziął dziecko na ręce, a wtedy lekarze odłączyli kobietę od aparatury. - "Robyn będzie już zawsze żyła w moim synku i pozostanie w naszych sercach" - napisał na Facebooku mężczyzna, pokazując zdjęcie dziecka.

Zobacz: Dziecko duch w USA! Urodziło się bez krwi w żyłach!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze